Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

7.KASDAV a.k.a Saint Benoit Rocks

narin

Öne çıkan mesajlar

en iyi erkek solist 1. si
en iyi yorum 3. sü yüz biz de (vefa a.l.)

ben bu kadarını bile beklemiyordum valla :)

maksat oraya gitmek görmediğim arkadaşları görmekti. yine de bazı okullar hariç diğerleri oldukça güzel çaldılar. "I will survive" dan "Something got me started" a kadar baya hoş şeyler çalındı. 2 okul "Sweet Child o' Mine" ı çaldı. Hatta birisinde elektro'da Okul filmindeki şişman kıvırcık saçlı çocuk vardı.

Sonuç olarak oldukça güzeldi, benim de son kasdav'ım oldu..[signature][hline]Çirkin kadın yoktur, az vodka vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-coLdwind-, 24 Mart 2004 22:55 tarihinde demiş ki:
Hatta birisinde elektro'da Okul filmindeki şişman kıvırcık saçlı çocuk vardı.

çocuk şarkı boyunca solo attı hll dedim

narin kızma ama ödüllerin çoğunu (nerdeyse hemen hepsini) özel okulların alması gerçekten de düşündürücüydü[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-MrBomb-, 24 Mart 2004 23:18 tarihinde demiş ki:
narin kızma ama ödüllerin çoğunu (nerdeyse hemen hepsini) özel okulların alması gerçekten de düşündürücüydü

odulleri ozel okullarin almasinin arkasinda rusvetin oldugunu hic dusunmuyorum acikcasi.. nasil bi mantik olabilir ki bu? ozel okullar birlesip bizi 1. yapin ki reklamimiz olsun mu dediler? hic sanmiyorum...
ama ozel okullarin 1.lik almasinin bi nedeni burdaki cocuklarin muzik aletlerine para harcayabilmesi olabilir tabi. olanak meselesi maalesef...

[Bu mesaj green_martian tarafından 25 Mart 2004 04:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

7.si düzenlenen liseler arası kasdav müzik yarışmasında bu senede okul olarak mini bir show yaptık ; nitekim "paramı yedirdiniz ulan ?" tarzı şeyler duyduk...
En iyi yorum 1.
En iyi sahne performansı 1.
En iyi kız solist 1.
En iyi orkestra 1.
Geçen sene 1.cliğimiz olan beste dalında ise bu sene 2.yiz ..

Boşuna sormayın ben bişey çalmıorum , ancak orkestradaki hemen hemen herkesle 8 senedir tanışıorum , içlerinden biride en yakın arkadaşımdır..

Bu arada Maltepe anadoludan tanıdık varsa ; "Jethro thull baydı be ! :) "[signature][hline]Fornication Under Control of the King
Sosyal ağlarda paylaş

Green Manhatten Transfer'den twilight zone diye bi şarkı çaldılar yorumda..
Acid caz grubu ; beste gene Toros'un..
Bu arada özel okul olayına yorum bile yapmıorum jethro thull da her sene her sene aynı olmaz ki diorum ..[signature][hline]Fornication Under Control of the King
Sosyal ağlarda paylaş

bizimkiler güzeldi de başta işte o aksaklık falan oldu gerçi sonra Seçil toparladı falan da..ama Saint Mişchelde bayağı bi azdık ve Sakıp Sabancı da çok iyi çaldı:D sağlam metal yaptılar ama bi işe yaramadı[signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Khirsah, 26 Mart 2004 17:36 tarihinde demiş ki:
bizimkiler güzeldi de başta işte o aksaklık falan oldu gerçi sonra Seçil toparladı falan da..ama Saint Mişchelde bayağı bi azdık ve Sakıp Sabancı da çok iyi çaldı:D sağlam metal yaptılar ama bi işe yaramadı

Seçil neyi toparladı ? Tek aksaklık klavye ile ilgili oldu onu da seçil deil doğan toparladı ..Ayrıca sorun bizden deil bostancı gösteri merkezinden kaynaklanıo...
He bide Davulda sorun vardı onu da gördüğünü sanmıorum :)[signature][hline]Fornication Under Control of the King
Sosyal ağlarda paylaş

said:
narin, 25 Mart 2004 07:35 tarihinde demiş ki:
Bu arada Maltepe anadoludan tanıdık varsa ; "Jethro thull baydı be ! :) "

eheh, ben geçenin sene maltepe a.l. mezunlarındanım. 3 senedir kasdav'ları kaçırmamıştım, hep eğlenceli olurdu. ama bu sene gidemedim imkanım olmadığı için, üzüldüm kaçırdığıma.

bizimkiler geçen sene jethro tull çalmışlardı. bu sene de çalmaları garip olmuş, ondan önceki sene de estrümental olarak phantom of the opera çalmışlardı o da güzeldi baya.. saz falan vardı.

ama son 3 senede beni etkileyen 2 şarkı oldu. geçen seneki radiohead - lucky gayet güzeldi. ama en güzeli, 2 sene önceki (seneden emin değilim gerçi), call of ctulu idi bence.

bu call of ctulu'nun neyli versiyonunu hangi okulun çalmış olduğunu falan bilen var mı? gerçekten harikaydı. yani tekrar dinlemek isterdim. keşke kayıtları falan olsa.. neyse, bilen varsa bi şetsin merak ettim epey.

sonuç: KASDAV KASDAV KASDAV... (canlı müzik tadı bambaşka)

[Bu mesaj Mirage tarafından 26 Mart 2004 21:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bizde geçen sene 5 ödül kapmıştık (çağrıbey anadolu lisesi) bu sne her nedense katılmadı bizimkiler.İnşallah 1 dahaki seneye..
robert çıkmadı dimi???[signature][hline]You know that it would be untrue
You know that I would be a liar
If I was to say to you
Girl, we couldn't get much higher

Come on baby, light my fire

Jim Morrison-The Doors
Sosyal ağlarda paylaş

Ya saint michel iyiydi bayağı ben de saint michelliyim de bence millet en fazla bizde coştu bi de bizimikiler ilk defa katıldı pek bi derece ödül amaçları yoktu diye düşünüyorum çıktılar şov yaptılar güzeldi bence sololar fln deniz ayrı bir iyiydi o okul filminde oynayan kıvırcık saçlı diye tabir ettiğiniz insan[signature][hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Kendini deleni Allah'ta deler gibi bir atasözü çıkarabiliriz burdan
Sosyal ağlarda paylaş

sahnede kırmızı gömlekli bi çocuk vardı,
asıl solist iyiydi ama o kırmızı Tommy gölekli çocuk sıçıp batırdı tam anlamıyla
O olmasa çok daha iyi sonuç alırdı vefa lisesi bence.

Tek ayak fülüt çalan çocuk kimdi?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

saint benoit da seçildi adı galb işte keman çalmasa fln bence o kadar ödül toplayamazdı düşünüyorum enstrüman açısından değil işte ne bileyim güzellik flnda ön planda seçil sayesinde kazanıldı diye düşünüyorum ama genel anlamda çok güzeldi hoşuma gitti de o kırmızı gömlekli olan saçına da kırmızı meç attırmıştı hani o mu ? bu arada meç deniyodur herhalde[signature][hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Kendini deleni Allah'ta deler gibi bir atasözü çıkarabiliriz burdan
Sosyal ağlarda paylaş

ya dediğim çocuk vefadaydı.. kırmızı bi gömelği vardı şarkının en güzel yerlerinde anıraraktan eşlik etti arada "Hoppa vefa haydee şappi" gibi Etiler naraları salladı falan. Acayip kıl oldum.. meçini falan bilemicem

Aslında dediğim gibi Vefanın asıl solisti hakkaten süperdi.

Günün en uyuz olduğum simalarından biri de "Beni Dikkate alın" diyerek şarkı söylemeden önce şamdan manşeti ve kıyafeti ile sahneye çıkan çirkin ve kötü sesli kızdı.

Ayrıyetten ne çaldıklarını hatırlamiyorum ama bi frup enstrumantal olarak bi Santana parçası çaldılar.. orda perkusyoncu iki eleman vardı. Çalıp çalıp triplere giriyolardı falan yarıldım onlara.

Son olarak da bi okulun Solisti şarkı yazmış, kendi soyadı üzerine resmen. Onların lavuk elektrocusu da gözleri mözleri boyamış anıra anıra gitar çalıyodu baya bi koptm

Bi çocuk da diliyle gitar çalabileceğini sandı ve denedi.

Komik şey şu kasdav.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
green_martian, 25 Mart 2004 04:18 tarihinde demiş ki:
odulleri ozel okullarin almasinin arkasinda rusvetin oldugunu hic dusunmuyorum acikcasi.. nasil bi mantik olabilir ki bu? ozel okullar birlesip bizi 1. yapin ki reklamimiz olsun mu dediler? hic sanmiyorum...

bu konuda fazla konuşmak istemiorum aslında ama bizim okulun müzik hocası şahit olmuş, elemelere 20 biletten az sayıda bilet satan yani az seyirci getiren okullara final şansı tanınmıomuş. müzik hocamız bu olaydan o kdr emin ki bi dahaki yıl kasdava bizim okulun katılmaması için karar bile werdi[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GeeM, 26 Mart 2004 23:24 tarihinde demiş ki:
sahnede kırmızı gömlekli bi çocuk vardı,
asıl solist iyiydi ama o kırmızı Tommy gölekli çocuk sıçıp batırdı tam anlamıyla
O olmasa çok daha iyi sonuç alırdı vefa lisesi bence.

Tek ayak fülüt çalan çocuk kimdi?

Abi o tommyli çocuk neydi öle ? Çok garip geldi banada..
Bu arada geem bahsettiğimiz jethro thull - maltepe lisesi dedimiz çocuk o işte..
O ayağını kaldırmasının sebebi de jethro thull'ın canlı performanslarında flütçünün (sanırım İvan inderson'dı) o şekilde ayağını kaldırarak flüt çalması..
Ama her sene aynı şeyi yapmaya başladılar ondan bahsedioruz..[signature][hline]Fornication Under Control of the King
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...