Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sensible Soccer

DesPerado_4

Öne çıkan mesajlar

O sitede sorun var sensible yi bulamıyorum..[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

link için sağol geçmişin özlemini giderelim biraz ..
Fifa'ymış NBA'miş..
ea games in oyunalarına kafam girsin..[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AutolycuS, 23 Mart 2003 22:16 tarihinde demiş ki:
Bi sorun göremedim ben

Öte yandan çalıştıramıyo olman Windowsundan kaynaklanıyo olabilir. Windows XP abandonwareleri çalıştırmıyo genelde. Abandon Loader programı belki işe yarar[hline]Ghost of The Navigator

o dedigin programı nerden bulucam bide bu linkte download nsl yapcaz oyuna giriom dowload yazmıo hiç bi yerde buy yazıo satın mı alcaz yani
Sosyal ağlarda paylaş

hocam bende zip
i açmadı ya program boş çıktı off[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 23 Mart 2003 22:26 tarihinde demiş ki:
link için sağol geçmişin özlemini giderelim biraz ..
Fifa'ymış NBA'miş..
ea games in oyunalarına kafam girsin..[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..

KinGpiN®

fifa konusunda haklısın da nba ii allah için son 2 senedir :)[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ah be Justin karizmanı sarstın :)
şimdi 20 kişi gelip öeh! diyecektir hehe

Evet tek tuş var topla interaksiyon için. Çok kısa süreli tıklarsan (tapping diyor gavur) top yavaş gider, biraz basılı utarsan şut olur. Şuttan sonra sağa yada sola falso verme şansın da var, ayrıca vurur vurmaz ouncunun arkasına doğru yöne basarsan top bayaa bi yükselir (dibine vurmak gibi)[hline]Ghost of The Navigator
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...