Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

turk kizlari baldan tatli.

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

DynamicK said:
türk kızları reklamlarını yapamıyorlar kendilerini pazarlayamıyorlar hali ile de üstüne naz niyaz had safhaya çıkınca ortam soguyor

öyle yapmazlarsa da tutturmuşlar kaşar derler yok kolay kız olursun falan aile çevre akraba baskısı

kısır döngü gidiyor valla...

ömür kısa abicim, bunlarla uğraşıp neden hayatı menem edicen

barda bakışırken bir kere gülüp karşılık aldıgında sohbete rahatca baslayabilecegin envai çeşit avrupalısıdır avustralyalısıdır dururken uğraşılır mı ya ? :)

ahaha yine bir bayanlı topi yine dyna söyleyeceklerimi söylemiş, helal.
Sosyal ağlarda paylaş

shuTdoWnX said:
neden genelleme yapıyosun türk erkekleri hakkında
bu patide tipsiz bir erkeğin ve tipsiz bi kızın oldugunu sanmıyorum buda büyük bi cogunlugu kapsar>:D<

albümde gördük kızların çoğu foto koymuyo ama koyanlardan güzelleride var kısa ve çirkin olanlarıda var
asıl sorun erkeklerin çoğunluğu (td)
Sosyal ağlarda paylaş

sorun türk kızlarının çirkin olması değildi ki.
türk kızları güzel ama yabancılar daha güzel ve buna rağmen türk kızları dünyada eşi benzeri olmayan kız imajı çizmeye çalışıyor. türk erkeklerinin suçu bu da. bütün türk kızları da kendini manken sanıp ağırdan satar mı arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kim kendini manken sanıp ağırdan satıyor? Nası insanlar tanıyosunuz siz nerde yaşıyorsunuz? Uykusuzun klişeye karşı adamlar timine dövdürücem hepinizi nedir lan bu türk kızları klişeleri?! oh patladım ferreroya rahatladım =P

Hayır cidden öyle ağırdan satma falan bi durum pek görmedim ben. Çapkın yada şeytan tüylü vs. bi adam da değilim, git muhabbet et türk kızlarıyla rahat rahat. Daha samimiler elin gevurundan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...