Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ilginç bi sorun

fatal_error

Öne çıkan mesajlar

accountumu satmak üzere olduğumdan gizli soruyu da vermek lazım malum. ama oyle sallama, kimsenin hatırlayamacağı cevaplar verdiğimden bende hatırlayamadım gizli sorunun cevabını. neyse bi kaç yanlış denemeden sonra aklıma geldi ama sorun burda başladı. işte password retrievemente girdiginizde ilk once account ismini sorar yazıyorum account ismini, sonra secret question ve email ekranı gelir. dolduruyorum cevapla emailimi, hadi başlarsın mukemmel yavaş sayfa açmaya mı stuck mı oluyosa malum blizzard sitelerini açarkenki yavaşlık, hoop sonra tekrar account isminin olduğu sayfaya geri dönüyo ve sanki account ismini doldurmamışım gibi hata veriyo. gizli soruya yanlış cevap verdigimde iste hatalı cevap diye uyarıyo ama dogruyu yazınca tekrar aynı seyler oluyo. işin garibiyse artık guvenlikten midir nedir normal oynadıgım şifremle tekrar giremiyorum hatalı şifre uyarısı veriyo. kafayı sıyırcam bi tavsiyesi olan varmı tecrübesi falan account/billing supporta mail attım da cevap vereceklerini bile ummuyorum. en azından eski şifremle girebilmeliyim cok saçma :X
Sosyal ağlarda paylaş

cevap verirler muhtemelen, gizli sorunu unuttuysan belli şeyler isteyip hatırlatıyorlar;

Thank you for your email with your concerns for your forgotten secret question and answer. If you wish us to provide you with the answer to the secret question, please provide the following information for account verification:
- Your account name
- Your full real name
- Your full address including postal or zip code
- Your full email address (currently registered on the account)
- The authentication key used to create the account
- The last 4 digits of the credit card used on the account plus the expiration date OR the full gamecard code

Should you be unable to provide this piece of information, we will have to request:

- A legible fax, scan or photo of a piece of government-issued photo identification, such as a passport or driving license matching the first and last name of the registered account owner

Upon receipt of this information we will send the answer to your secret question as soon as possible.

If you have any further questions or concerns please do not hesitate to contact us.

Best regards,
Sosyal ağlarda paylaş

Zaman zaman sitedeki formlar sorun çıkarıyor, 2 hafta önce ben de şifremi değiştirmek için şifremi unuttum seçeneğini kullandım, şifrem değişti fakat yeni şifre mailime yollanmadı, tech forums da da bu sorundan şikayetçi olanlar vardı ve cumartesi olduğu için pazartesiye kadar beklemiştim. Pazartesi 14.00 sularında site düzeldi ve normal bir şekilde çalışıyordu. Blizzarda cumartesi mail atmıştım ve o maile 1 hafta sonra cevap verdiler :D

Anlamadığım bir başka dangalaklık ise 10 milyondan fazla aktif hesap var ve teknik ekibin hafta sonları çalışmıyor, hoş...

Özetle biraz daha beklemeni tavsiye ediyorum. Bugün içerisinde siteyi normal çalışır vaziyete getirebilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yanlız eski sifremle niye giremiyorum onu degistiryolarmı noluyosa. ne alaka anlamadım ki sabah girdim baktım satışlarıma hadi su sifreye de bi bakim dedim bakmaz olaydım boyle olcagını bilsem girermiyim ya :S . o niye hata veriyo onu çözemedim. hani stuck falan olduktan sonra yeni sifrem gelse mailime onu yazıcam da sitedendir insallah sorun. hani gonderdim moduna girip de gondermiyodur. cünkü daha yeni sifre falan hic bisey gelmedi maile anasını satim ya :(
Sosyal ağlarda paylaş

ya da sifrenin değişmesi ihtimali şöyle olmuş olabilir. ben gizli soruya doğru cevabı verdikten sonra site yeni şifreniz mailinize yollanmıştır kafasında bana mail gonderdiğini sanmış ama gondermediğinden, benim şifrem değişmiş ama mail gelmediği içinde ben değişmedi sanıyorumdur. büyük olasılıkla boyle olaya bak :S sen gel milyonlarca para kazan patates sorun çıkar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...