Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe-Diyarbakırspor

SilverSurfer

Öne çıkan mesajlar

said:
_Tora_, 18 February 2004 00:12 tarihinde demiş ki:
Ornegin Man. Utd 25 mac 23 gol
Liverpool 25 mac 27 gol
Juventus 21 mac 25 gol
Simdi burdan bu takımların kotu defansa sahip olduklarınımı soyluyorsun...

evet aynen öyle söylüyorum. bu takımların defansları kötü.
liverpool zaten kötü
man utd rio'nun cezasından beri 3 maçta 8 gol mü ne yedi zaten, ondan kötü diyebiliriz
juventus da zaten bu sene defansta bir uyumsuzluk olduğu açıkça meydanda[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Delucian, 18 February 2004 01:26 tarihinde demiş ki:
hierro pavondan ıyı oldugu ucun degıl ...
hıerro cok sevıldıgı ıcın oynuyordu ...
yoksa bır orta defans ıcın hem yavas (hız balımından) hemde agır (cabuluk acısından) bır adamdı ...
belkı nesta bıle gelse onuda yedek bırakabılırdı ...
ki nesta bılıdıgı uzere ıtalyan mıllıyetcılıgınden dolayı ayrılma durumu yok ıtalyadan (kısaca paranın satın alamadıgı bır adam ıtalya dısı ıcın) zaten ıtalya dısında kac ıtalyan varkı ...
Dunyanın en ıyı sag ve sol beklerı real de ...
ve real gıbı orta sahası defansıf anlamda kıcını kıpırdatmayan sekıl olsun dıye press yapan bır takım ıcın mac basına 1 gol ortalama iyi bir rakam ...
(son 4 mesajı okudum sadece hatam varsa af ola) ...

+1
Ayrıca manchesterda sakın rionun yerine cıkartacak adamları yok deme
Juventusda gecen senenin en ii defans yapan takımlarındandı... Bu sene de kotu oynamıyorlar...
Sadece yonetim uzerindeki sponsorluk baskısı sahaya da yansıyor...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 18 February 2004 11:22 tarihinde demiş ki:
fb-db topici diye geldim bi yanlışlık var heralde başka takımlar tartışuılıyou

yok ya sagolsun bir arkadas fbyi reale benzettide...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Tora_, 18 February 2004 14:12 tarihinde demiş ki:
said:
Fistan, 18 February 2004 11:22 tarihinde demiş ki:
fb-db topici diye geldim bi yanlışlık var heralde başka takımlar tartışuılıyou

yok ya sagolsun bir arkadas fbyi reale benzettide...

benziyo ya işte;

casillas = volkan
ronaldo = nobre
figo = selçuk
zidane = tuncay
beckham = kemal

roberto carlos = mahmut hanefi (bi tek bu ikisi benzemiyo :P )

daha ne olsun :-p
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Tora_, 18 February 2004 14:11 tarihinde demiş ki:
Ayrıca manchesterda sakın rionun yerine cıkartacak adamları yok deme
Juventusda gecen senenin en ii defans yapan takımlarındandı... Bu sene de kotu oynamıyorlar...
Sadece yonetim uzerindeki sponsorluk baskısı sahaya da yansıyor...

birşeyi de kabul et kardeşim ya, 1 şeyi ya.
rio ferdinand'dan sonraki 3 lig maçında 8, toplam 4 maçta 10 gol yiyorsa bir takım bu çok büyük bir eksiktir ve yerine koyacak adamı yoktur ! bu kadar basit ya. rio ferdinand gibi bi adamın önemini bile mi bilmiyorsun? manchesterda onun kalitesinde defans olmadığını 6 yaşındaki çocuk biliyo yahu.

kaldı ki saydığın o bütün takımların defansları bu sene dökülüyo. bunu herkes görüyor. juventus'un defansı geçen sene iyiydi evet ama ee bu sene diil. olamaz mı yani neyse bu kadar yazdım yeter...[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 18 February 2004 17:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ne diim tmm haklısın rio ferdinand konusunda...
juve konusunda katılmıyorum... Juve gecen seneden bu seneye kadrosunda buyuk degisikliklere gitmedi...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...