Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hepsiburada.com cilgin urun yorumlari

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

acildimi daha once bilmiyorum ama son gunelrde alisveris yaparken fikra gibi yorumlari gezerken buldum

ne arizasi bol bir milletiz ya gulmekten olduren yorumlar var

bu topicde topliyalim bunlari cok akla zarar seyler var kitap cikar valla

ki efsane olmus biseydir bu zaten :D

geri kalanalrin hepsi efsane nokia 8800 yorumlarindan

said:
**Bu telefona sahip olupta kontörlü hat kullanacaksanız vekontör bittiğinde ödemeli arama yapacaksanız hiç almayın daha iyi...

said:
**"Süper bir telefon" başlığı atan, benim gibi ismini belirtmemiş, 26 yaşında, Marmarisli olan ve birkaç satır aşağıda yorum yapmış arkadaşa sesleniyorum: Bu telefondan 100 tane alacak kadar param var ama ben de söylüyorum, bu telefona verilen paraya yazık, hiç değmez. Üstelik bu telefonu kardeşim kullanıyor, test ettim de. Gören birisi olarak konuşuyorum. Diğer arkadaşların yorumlarına da katılıyorum.

said:
fendiler hem 2.000ytl verip bu şahane tlfonu almışsınız bide utanmadan kötü yorum yapıyorsunuz madem öyle daha ucuz ve fonksiyonlu tlfon alın geri kalanını bana yollayın ben üstünü ekler sizin kötü eleştirdiğiniz bu tlfonu alır bi güzelde keyfini çıkara çıkara kullanırım....... parası olan konuşur

said:
efonun özelliği yok diye şikayet etmeyin.

Bu telefonu alın yanında da N95 alın olsun bitsin.

Şunu unutmayın ki;

Gecekondu mahallesinde 2 tane apartman alacak parası olan adam muhit bir semtte 2+1 alıyorsa,

50 milyara bütün opsiyon listesi seçilmiş tam full bir Renault Megane almak yerine standart donanımlı Bmw 316 alıyorsa,

Bilgisayarlı fotoğraf makinesi almak yerine 8800 alması da gayet doğaldır.

Çünkü hayatta herşey fiyat-performans oranı değildir.

Bazı değerler vardır mantığın önüne geçer. 8800 da bunun küçük bir örneğidir.

said:
Abartmaya gerek yok arkadaşlar. Sonuçta sadece bir telefon. Bu fiyata motosiklet alabilirsiniz. En azından ayağınız yerden kesilir... bu *a *üzel

said:
sıkıldıkca bu üründen alıyorum. böyle bir ürünü arabistandan sonra türkiyeye getiren nokia ya teşekkürler. bi araplar bir de biz bu malın kıymetini biliriz evelallah

said:
ŞAHSEN MÜKEMMEL BİR ŞAHIS OLDUĞUM İÇİN BANADA MÜKEMMEL BİR TELEFON YAKIŞIR TELEFON ÇOK MÜKEMMMEL BÜTÜN TELEFONLARA BİN BASAR ZATEN FİYATINDAN DA GÖRÜLÜYORDUR DIŞI ALTIN KAPLAMA!!!!!

said:
Arkadaslar ben aldim ve cok güzel bi tel inanin tuvalete düsürdüm ve kafay1 yemek üzereydim hemen elimi sokup cikardim cepten kayiyo cok kaygan bi tel altin kaplama karizma isi cok iyi alin derim tabi parasi olanlar bizde para var imkan var yaaa
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Bugune kadar nokia nın yapmış oldugu we metafizik kurallarına aykırı tek cihaz!!

said:
arkadaşlar 8800 devlet tarafından dinlenmiyor eğer gizli bir işiniz varsa hemen alın. telefon çelik .telfonda bütün özellikler varb. eğer bütçeniz uygunsa hemen alın bu fırsatı kaçırmayın

NIHAHAAHAHA

ne manyak bir milletiz ya biz
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

said:
arkadaşlar 8800 devlet tarafından dinlenmiyor eğer gizli bir işiniz varsa hemen alın. telefon çelik .telfonda bütün özellikler varb. eğer bütçeniz uygunsa hemen alın bu fırsatı kaçırmayın

NIHAHAAHAHA

ne manyak bir milletiz ya biz

ahahah al işte bi de bizde bu olay var. Esnaf tipler elinde yeni gelen malı satabilmek için cahil topluma kolpa bilgi sızdırır, sonra bu kolpa bilgi ortamdan ortama yayılır falan. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de gittigidiyordaki sanal dükkanlarda esnafların "ürün tanıtım mesajları" vardır ki komedi olanları vardır. Böyle her renkten her büyüklük ve fonttan yazılmış ilgi çekme mesajları. Ve ilginçtir ki bu dandik mesajlar acayip ürün sattırır falan. :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ŞAHSEN MÜKEMMEL BİR ŞAHIS OLDUĞUM İÇİN BANADA MÜKEMMEL BİR TELEFON YAKIŞIR TELEFON ÇOK MÜKEMMMEL BÜTÜN TELEFONLARA BİN BASAR ZATEN FİYATINDAN DA GÖRÜLÜYORDUR DIŞI ALTIN KAPLAMA!!!!!

çok fazla güldüm hakikaten yani bunu yazanı bulup tebrik etmek istiyorum. bunların alayı fake büyük ihtimalle ama yıllar önce goal filminden sonra beyazperde.com'da bi yorum yazılmıştı o aklıma geldi bakiyim bulabilir miyim.

gol filmini izleyen bi vatandaşın beyazperdede yaptığı yorum.

Filmi izlerken sonlarına doğru göz yaşlarımı tutamayıp salonu terkettim.. Bu film gerçekten beni ve benim yaşadığım hayatı anlatıyor..Tekelsporda oynarken Fransız Marsilya kulübünün scoutıyla tanışmam ve beni cok yetenekli bulduğu icin Fransada trial için çağırması ama babamın beni göndermeyişi ve attığı dayaklar.. Belkide şu anda cok büyük bir takımda futbol oynuyor olacaktım ama beni engelleyen babam sayesinde cok farklı bi yerdeyim.. Babamın kalp krizi geçirerek ölmesi bile bu filmi inanılmaz derecede bana adıyor.. Gerçekten inanılmaz güzel bir film ve her Türk genci bu filmi izlemeli.. Gözyaşlarınızı tutamayacaksınız.. said:
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:

Filmi izlerken sonlarına doğru göz yaşlarımı tutamayıp salonu terkettim.. Bu film gerçekten beni ve benim yaşadığım hayatı anlatıyor..Tekelsporda oynarken Fransız Marsilya kulübünün scoutıyla tanışmam ve beni cok yetenekli bulduğu icin Fransada trial için çağırması ama babamın beni göndermeyişi ve attığı dayaklar.. Belkide şu anda cok büyük bir takımda futbol oynuyor olacaktım ama beni engelleyen babam sayesinde cok farklı bi yerdeyim.. Babamın kalp krizi geçirerek ölmesi bile bu filmi inanılmaz derecede bana adıyor.. Gerçekten inanılmaz güzel bir film ve her Türk genci bu filmi izlemeli.. Gözyaşlarınızı tutamayacaksınız.. said:

AHAH efsaneymiş bu adamı çok merak ettim. Hayır filmi o kadar beğendiysen sonuna doğru bitmeden niye çıkıosun. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...