Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Garip :S

Wayne

Öne çıkan mesajlar

ZaugnaKhaldun said:
türk gültü, çok feci.

küfrettiğin kişi kızdır belki, atlamıştır erkekler bacımızın vajinası bizim namusumuz ve de hedefimizdir diye.

ayrıca seni vay ak'a davet ediyorum, fark ettiğin üzere küfür konusunda limitimiz yok, kızlarımız da çok yaratıcı küfür konusunda.

nereye davet ediyorsun guild kalmadı ortada allah kahretsin.
Sosyal ağlarda paylaş

a.q. küfür değil zaten ,neden bu tepki anlamadım türkçede q harfi yok , Yoksa türk dil kurumu yenimi ekledi benim haberim yok yani anlayacam amına koyim desen hadi bu bi küfür (kimse alınmadı demi arkadaşlar yada rahatsız olmadı burda hepmiz yaşıtız erkek erkeğeyiz hatta üslüp sakıncalı diye silmezler yazdıklarımı küfürden konuşuyoruz çünkü gayet doğal, yoksa kimse hayatında hiç küfür duymadımı ).

Arkadaşa haksızlık etmişler hemde bir türk guildinden yapılan bi haksızlık ,kınıyorum aynen yabancılardaki gibi her şey serbest olmalı ananı sikim ibne orospu çocuğu gibi kelimeleri rahat rahat kullanmalıyız hatta bu bi oyun zaten sana kimse küfür etmiyorki oyundaki karakterine ediyolar gerçek hayatta olsa sana küfür etseler neler yaparsın o adama döversin öldürürsün .

Mesela ben küfür etmeyen arkadaşlarımı ignorluyorum çünkü küfür edilmemesinden acayip rahatsızlık duyarım .Gerçek hayattada böleyim hep küfür ederim ortamda karı kız varmış yanında kocası sevgilisi varmış umrumda olmaz çıkartmasın dışarı karısını sevgilisini çok cekiniyosa amına koyim.

Bu arada burda küfür etmekte serbesti demi.Ya şunuda eklemeyi unuttum trade kanalından hep küfür ederim çok seviyorum küfürlü konuşmasını rahatsız olanın amına koyim
Sosyal ağlarda paylaş

@deady

Şu mesajını bir editle ya, tamam seviyesizsinizde herşeyin bir adabı var.

Bu arada neden her cümlenizin sonunda bişeye koymak zorundasınızki?

Konuşurken de böylesiniz yazarken de, ben hiç o saçma kalıbı kullanmam, kullanana tabiki birşey demem, ortam müsaitse, dediğim gibi herşeyin bir adabı var. Benim bir tezim var giderekte doğrulanıyor; gerçek hayyatta yapamayanların ağzına vuruyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Yazdığım küfürlü yazıya biraz daha tepki bekliyordum ama kimse online değil sanırım a.q dediği için guildten atılan arkadaşa bir kaç sözüm var.

Belki sen şaka anlamında kullandın gülerek yazdın ama bu gün a.q yazan ondan sonra guild chatta ana avrat düz giden bir çok insan gördüm oyun hayatımda .Doğru dürüst ilerleyen türk guildleri önlemlerini baştan alıyorlar ve en küçük küfür anlamı içeren harfi bile af etmiyorlar, büyük ihtimalle guild kuralları arasında "guild chatta küfürlü konuşmalar ve kısatmalar yasaktır" gibi bir cümle vardır bir guilde giriyosan bu kurallarıda peşinen kabul etmiş sayılırsın o yüzden haklı bile olsan guild kurallarına göre atılman gayet normal.

Küfür olayına gelince hayatın hiç bir kesiminde malesef hoş kaçmıyor. Nasıl olsa oyundur deyip sağa sola küfür eden bir çok velet malesef Bl de oyun oynamakta hatta bunların KO tayfası olduğunu düşünüyorum :D.Bu oyunu oynayan bir çok türk bayan oyuncu var nasıl gerçek hayatta küfürden rahatsız oluyolarsa burdada aynı rahatsızlığı duyduklarını biliyorum ,şimdi ne yapalım bayan oyuncular bu oyunu oynamasın o zaman diyenler olacaktır iyi o zaman kadınları eve hapis edelim dışardada küfür ediliyor .

Sizler rahatsız olmazsınız belki ama küfürden rahatsız olanlar var unutmayın sizin özgürlüklerinizin bittiği yerde başkalarınınki başlar

Not: yukarıdaki küfür yazım için kusura bakmayın genelde pek küfür etmesini sevmem
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
ya hastasıyım guildde kız var şişt diyenlerin lol

hayır o kız kaç yaşına gelmiş hiç mi küfür duymamış.

dan dun küfürlü konuşmadıktan sora nolcak bi a.q dese adam hey allam

çıktıgın iyi olmuş boşver :D

+1

+ Wayne ilk başta anlattıklarına göre; sen o hhööööyyyyttt bacılarımız var burda diyen herifin façasını bozmuşsun :D O abaza da hazmedememiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

x:Hebele hübele şöylede böylede soracima bende dedimki bas git aq
y:Lan şerefsiz ne biçim konuşuyorsun sen a.q'lu falan ben bu guildi aile guildi yapmaya uraşiyorum senin ettiğin laflara bak !!onenonoeneo11!!
x:abi hastamisin /s'den konuşuyorum
y:senin a.q şerefsiz görürsün olm attiricam seni guilden ablam guild lider'in sevgilisi ayni evde kaliyorlar görcen sen gününü
zzzz
Sosyal ağlarda paylaş

deady said:
a.q. küfür değil zaten ,neden bu tepki anlamadım türkçede q harfi yok , Yoksa türk dil kurumu yenimi ekledi benim haberim yok yani anlayacam amına koyim desen hadi bu bi küfür (kimse alınmadı demi arkadaşlar yada rahatsız olmadı burda hepmiz yaşıtız erkek erkeğeyiz hatta üslüp sakıncalı diye silmezler yazdıklarımı küfürden konuşuyoruz çünkü gayet doğal, yoksa kimse hayatında hiç küfür duymadımı ).

Arkadaşa haksızlık etmişler hemde bir türk guildinden yapılan bi haksızlık ,kınıyorum aynen yabancılardaki gibi her şey serbest olmalı ananı sikim ibne orospu çocuğu gibi kelimeleri rahat rahat kullanmalıyız hatta bu bi oyun zaten sana kimse küfür etmiyorki oyundaki karakterine ediyolar gerçek hayatta olsa sana küfür etseler neler yaparsın o adama döversin öldürürsün .

Mesela ben küfür etmeyen arkadaşlarımı ignorluyorum çünkü küfür edilmemesinden acayip rahatsızlık duyarım .Gerçek hayattada böleyim hep küfür ederim ortamda karı kız varmış yanında kocası sevgilisi varmış umrumda olmaz çıkartmasın dışarı karısını sevgilisini çok cekiniyosa amına koyim.

Bu arada burda küfür etmekte serbesti demi.Ya şunuda eklemeyi unuttum trade kanalından hep küfür ederim çok seviyorum küfürlü konuşmasını rahatsız olanın amına koyim

+1
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...