Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

efsane dönüyor...(!)

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

amauhuah süper zevkli oluyo onların taksileri rahat 4 kere falan kaza yaptılar bizim köşede bi tanesinin sevgilisi bizim apartmanda oturuyodu geliyodu onu alıyodu falan komedi amauhz[signature][hline][b] GİZEMLİ KONULAR SİTESİ
GIZEMLI FORUM
*Parapskikoloji*Paranormal Olaylar*Büyü&Fal*UFO*Fobiler*FRP*Gizemli Dünyalar--ve daha nicesi...
Sosyal ağlarda paylaş

babacum +1 ama ben de laf atmadan duramıcam valla

biz evleniyoruz bbg hatta ve hatta popstar seyredilmeseydi tutulmasaydı yayında olurlarmıydı
kabul etmeli ki türkiyenin en çok seyredilen programları
ve kıyısından köşesinden herkes bir şekilde seyrediyor

sonuç olarak da herkes kıyısından köşesinden ya da düpedüz sömürülüyorlar
belki farkındalar belki değiller ama ben buradan sadece şunu söyleyebiliyorum:
yazık...[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tür programlar "insanlara istediklerini" değil "istediklerini insanlara" izletme amacı güdüyor.Bu tür bir politikayı dünyada ilk brezilya başlatmış ve tüm dünyada artık yaşanmış değil kurgulanmış hayatların programları yapılıyor.

Popstar gibi aptal bir program sizce neden izlendi.Abidin'in o muhteşem sesinden! dolayı mı? Yoksa dünyalar güzeli! Fridevs'den dolayı mı?Sizce Bayhan neden orda aylarca tutuldu?Avukat olan Armağan'ın o programın jürisi olması sizce saçma değil mi?
Offf offf.İşin en gıcık tarafıda o programı baştan sona kız arkadaşımın evinde annesi ile izlemek zorunda kaldım.Kadın reklam arasında bile zap yapmıyodu.Haldun Dormen'in o iğrenç ve anlamsız skeçlerini izliyodu!
Sosyal ağlarda paylaş

aiodess gülmekten yerlere yattım hayal edince o sahneyi.

Ben bir ilkokul arkımın evindeydim. Cmtsi gecesi anneannesi ve babannesi ile yemek yiyoruz, kadınlar seviyor , iş bitti.
İzlediler - biz odasına geçtik arkımın ama onlar bile kaptırmıştı yani :) - izlemek zorunda kalmadım. Çok az izledim. Eh napim bazen garip atraksiyonlarda meraktan açıyordum. Şu Zerrin özer in kahkasından dayanamamıştım hehe :)

Şarkılarını dinlemedim dinlememde , boş işlerin önde gideni olsada ister istemez ucundanda olsan görüyorsun birşeyler[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...