Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AV de yeni tower capture yöntemleri

Perspective

Öne çıkan mesajlar

oyun ilk başlarken farkedemedim, mountla giderken baktım sh bunker alınmış sonra chat loga bakınca adamın birinin daha oyun başlamadan toweri capture ettiğini gördüm,

eğer bu oyun başlamadan dışarı çıkıp tower capture edebilme yeni bir bugsa ve millet kullanmaya başlarsa av artık eziyet olucak,

Sosyal ağlarda paylaş

bg serverindaki lag yuzunden oluyor bu diye biliyorum. ben de 1 kez rastlamistim kapi acik ama cikamamistim sonra da bi anda kapandi kapi. ama disarda hem horde hem de alliance tarafindan insanlar vardi ve caplediler bi kac yer.

lag yuzunden diyolardi bunun icin. erken girince kapilar kapali diilmis gibi cikiyomussun da dedigim gibi ben cikamamistim acik gormeme ragmen..
Sosyal ağlarda paylaş

Siz onu bırakında bir rogue olarak keşfettiğim daha pis bir durum var. Bir rogue towerı(fw east-west tower özellikle) war moda geçmeden elegeçirirse üstündeki o an war moddda olamyan tüm mooblar yok oluyor. Sanırım horda böyle birşey yapmanın imkanı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Rock said:
Siz onu bırakında bir rogue olarak keşfettiğim daha pis bir durum var. Bir rogue towerı(fw east-west tower özellikle) war moda geçmeden elegeçirirse üstündeki o an war moddda olamyan tüm mooblar yok oluyor. Sanırım horda böyle birşey yapmanın imkanı yok.

allahım sadece rogue degil invis giden druidler icinde gecerli o okuçular targetlıcak bi kişi bulamazlarsa kule cap oldugunda okçular kayboluyor bu nedenle bizim base bunkerları hordelar invis olarak aldıgından base geldiklerinde kuleyi geri almıs olsak bile okçu olmadıgı icin cok kolay giriyorlar basee ne kadar süredir av yapıyorsun bilmiyorum ama bunu yani ögrenmiş olman cok kötü (epeydir av yapmıyorsan sorun degilde )
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
war mode :)
ultima'dan kalma alıskanlıklar.
combat diycen artık evladım hehe.

war mod war moddur(:P) Ayrıca combat yazmak daha uzun sürüyorB)-

@hozceri

Burdan çıkarılacak sonuç Bladefist serverının bağlı olduğubattle grouptaki tüm alliance geri zekalı. Bu herkesin çok iyi bildiği birşey olsaydı önden giden roguelar towerları cap edene kadar bir kaç sn beklerdi. Bir rogueun tower cap etmesi max 10sn sürüyor. Gerçi bizimkilerin de gerizekalı olma gibi bir ihtimalleri var. Nedense önce okçuları temizleyip(ki bu duruma göre 5dk kadar sürebiliyor) sonra kuleyi caplemeye çalışmak gibi garip bir mantıkları var.
Sosyal ağlarda paylaş

kopernik said:
ya avden bu kdr fazl honor kazanılmasının sebebi de zaten öle guardları fln kesmek deil mi? yani tmm 5dk baya ii bi zmn kazancı da bilmiorum yanlış mym 1 senedr oynamıodm unuttm o yüzden böle detayları yinede söliim dedim 8-)

Ne yazıkki artık öğle değil. Sistem değişti. Eskiden millet o guardları kesicem diye hiç savunma bile yapmadan komle dalardı. Hatta towerlara koruma bile konulmazdı. Serverına göre belki horde yada aliance fazla kazanırdı ama aralarındaki honor farkı uçuk olmazdı. En azından benim bulunduğum serverlarda olmuyordu. Şimdiki sistem de o guardların hepsi kalktı(sadece galv, 4 tower ve drekten honor geliyor), drekin yanındaki 4 tane tipi(artık her biri dreke %25 hp ve %25 dmg bonusveriyor) ortadan kaldırmak için 4 towerı almanız gerekiyor, eskisi gibi dışarı çekip kesemiyorsunuz. Oyun sonunda koruduğunuz tower sayısına göre de 100-150 arası fazladan honor alıyorsunuz. İki tarafta tamamen saldırırsa oyun 11dk da bitiyor, ama o fazaldan 100-150 honor için bir taraf muhakkak hayvani bir defans yapıyor. Balinda kesildikten sonra geri dönenen horde lar yüzünden bir towerı 7-10 arası kişinin koruyamadığı oluyor. Kısacası bir taraf iyi organize olmuşsa oyun hızlı bitiyor, ama yenilen taraf adam gibi honor alamıyor. İki tarafta iyi organize değilse ozaman iş işkenceye dönüşüyor.

Wayne said:
eskiden av haftası ne kasılırdı be 30k lar 1 günde simdi deişti bişeyler oldu kasılmıo öyle

Yanlış hatırlamıyorsam o baya eskidendi. Honor son av değişikliği yapılmadan önce düşürüldü diye biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

dün aksam 4 av a girdim 1 win 3 lose sunu anlamıyorlar bizim ally horde gidip bizim basede bunkerı alıyor ki daha sp falan bizde onu geri almayı düsünemiyorlar o yuzden bizim kuleler daha önce yok oldugu icin kaybediyoruz ve 2 master varken drek e %50 hp ve %50 dmg buffı verirken ve kendileri cart cart dps verirken neden dalma istegi duyarlar anlamam ki daha kulelelin 1-2 dk varken
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben bi hunter olarak direk dun baldar
köprüye geçiyorum, okçuların menzilinde trap koyup sürekli flare ile invis geçişi engelliyorum... Bu şekilde AV yi kazanmak için yapabileceğim en iyi şeyi yaptığıma inanıyorum.. İki tane ninja durdursam 5 dakika gecikiyor adamların dun baldar kuleleri almaları..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...