Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA All-Star Game: Los Angeles 2004

HellHound

Öne çıkan mesajlar

o yıllar önce değil miydi? hatta videosu var bende. wise mıydı neydi elemanın adı? aha, garnett de gaza gelmişti o smaçtan sonra.
bence shaq.[signature][hline]Fly In The Ointment
Having sex is like having brigde, if you don't have a good partner, you better have a good hand!
I love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

hala iverson'a laf mı ediyosunuz?
ufacık boyuyla(ortalamaya göre nba'in yani ufacık derken yanlış anlaşılmasın :D ) smacını basan 3lük atan inanılmaz şutlar atan ve yüreğiyle savunma yapıp oyun oynayan bi adam daha kaç tane warki?bi tanede kobe war işte .. bide carter bide :P[signature][hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

onlar aynı kefede değiller yaw. kobe ve carter uzun. iverson'un olması cidden zor, çünkü doğu'nun kazanması zor. ayrıca doğu kazansa bile t-mac iverson'dan daha fazla sayı atacağı için t-mac alır.
ama eminim batı alacak maçı çünkü show yapmayacaklar.[signature][hline]Fly In The Ointment
Having sex is like having brigde, if you don't have a good partner, you better have a good hand!
I love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

bu sene t-mac az atıyo orlando da berbat zati
belli olmaz maçta
iverson pek etkili olamaz heralde
all-star olduğu için t-mac atar gene diyorum
ve şu potalı hareketinden bekliyoruz hakkımız di mi eau[signature][hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)

[Bu mesaj jankis tarafından 02 February 2004 14:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Batı alcak bu kesin de , $u Tim Duncan denen herife uyuzum bence mwp de almamalı nedir o ya ... Sırf teknik , Crossover, Post uplar uyumlu.. Herifi izlerken hiiic zewk almıyorum biraz dengesiz olur hadi artislik olmasa bile estetik olur insan .. Tim Duncan Kalas gibi ya ..[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ya iverson rüyasında görsün mvp'yi. all-star maçında sayı atacak adam t-mac'tir. o kadar. bi kerem AI pg oynicak. o yüzden avantajsız. doğu kazanırsa ben wallace mvp aha.[signature][hline]Fly In The Ointment
I love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Melancholy-, 02 February 2004 17:31 tarihinde demiş ki:
ya iverson rüyasında görsün mvp'yi.

yok ruyaya gerek yok evinde bi rafta duruyodur buyuk ihtimalle :P[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...a Dream for the Blind...
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sene t-mac le carter ın yapacağı olası bi smaç, t-mac bu sefer panya ya atacak carter alıp basacak nihaha. Bu sene carter diyorum. Bu arada t-mac aslında az sayı atmıyor. Iverson dan fazla sayı attı ama iverson bir çok kez sakatlıktan maça çıkamadı o yüzden sayı ortalaması hep yüksek kaldı. Tmac yine geçer bence biraz ileride. Geçen hafta orlando nun bir maçını izledim, resmen tmac coştu 20 dakika sahada kaldı 8/10 üçlük ile 36 sayı attı. Ama yinede orlando yenildi :p
Sosyal ağlarda paylaş

takimlarin kalanlari da aciklandi boylece...

Dogu:

Ron Artest
Vince Carter
Baron Davis
Allen Iverson
Jason Kidd
Jamaal Magloire
Kenyon Martin
Tracy McGrady
Dallama O'Neal
Paul Pierce
Michael Redd
Ben Wallace

Bati:

Ray Allen
Kobe Bryant
Sam Cassell
Tim Duncan
Steve Francis
Kevin Garnett
Andrei Kirilenko
Brad Miller
Dirk Nowitzki
Shaquille O'Neal
Peja Stojakovic
Yao Ming[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...a Dream for the Blind...
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

off lebronu bekliosum ve istiodumb en doğuya olmadı, biraz hata olmuş bence, adamın oynadığı basket zevk verio çünkü çok show yapımına yardımcı bi oyunu olurdu maçta[signature][hline]a.k.a wicked
Kenderleme, 28 January 2004 23:01 tarihinde demiş ki:
geçen sene 6S olduyduk bu sene de G5 olduk galiba :P
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle Shaq ın hakkıydı ilk 5 ama çinliler popülasyon avantajını kullandı :)

Lebron all star olacak bir oyuncu değil umarım slam dunk da olur
Maca gelince büyük ihtimalle herkesin favorisi batı ama Allen Iverson,Vince Carterla Tracy McCrazy 3 lüsü doğuyu maça ortak eder.
Sosyal ağlarda paylaş

Kapitalism all-star ın içine etti biraz. Yao Ming ile Francis bu sezonki performanslarıyla All-Star ı haketmiyorlar bence buunlar arasına kobe yi de koyabiliriz(Bu sezon gördüğüm maçlarda bir şutunun bile girdiğini görmedim). Oylama sistemi böyle devam ettikçe Doğu ve Batı ilk 5 leri 7 sene daha böyle gider bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...