Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PDA tavsiyesi

Mighty_THoR

Öne çıkan mesajlar

Mighty_THoR said:
biraz daha açıklayıcı olsan :)

Olayım tabiki, haklısın. Mesajı editleyeyim derken unuttum hatta.

Bu telefon Nokia N serisinin çakması niteliğinde bir telefon resmen.

Aklıma geldiği sırayla yazayım madde madde neden kötü olduğunu;
* Telefonun kulaklık girişi standart değil ve mono. İstediğiniz kulaklığı kullanamıyorsunuz.

* Dahili fotoğraf makinesi çok kötü ve ayarları saklanamıyor. Gördüğünüz bir şeyi anında çekme imkanınız yok bu yüzden.

* Telefonun dış kabı çok ince ve genel olarak darbelere dayanıksız bi telefon. 30 cm yüksekten düşürdüm ve içteki lcd çatladı. Garanti kapsamı dışında olduuğundan yaptıramadım hala.

* Telefonda müzik falan çalarken başka bir işlem yapmak işkence. Klasik yavaş ve takılan windows olayı.

* Yine klasik windows hataları mevcut. Kitlenme, ses sürücüsünün uçması vesaire.

Genel olarak kötü bir telefon benim gözümde. Tek artısı smartphone olması.
Sosyal ağlarda paylaş

Ek olarak telefonun sesi oldukça az çıkıyor. Gürültülü yerlerde düzgün konuşmak mesele.

Yan taraftaki çift taraflı tuş ile ses açıp kapatılabiliyor ama hiç istediğim seviyeye getiremedim henüz. Ya en sondayken bile az geliyor ya da çok geldiğinde kısarsam çok kısık geliyor. Orta ayarı yok telefonun hiç bi konuda.

Harici hoparlörü de sesi feci çatlatıyo bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

G500

yukardakı forumda ılgınc gorusler var .Bende aldım 3 4 ay oluyor ılk arızası elektrık kestı makıne :P

@di regedıt ayarlarından kamera nın ayarlarını yapabılıryosun (forumda 27 ıncı sayfada ayarları mevcut ) sabıt 1600x1200 e cekıyorsun cart cart .
yanlız vıdeo cekımı ses kalıtesı olarak berbat onu duzeltemıyorsun en buyuk eksıgı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...