Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nikten cinsiyet belirleme aparatcağızı

roket adam

Öne çıkan mesajlar

ah ya. evet bana ne demeli. millete laf ederken kendimi unuttum.

peki madem öyle yazayım nikimin hikayesini.

darkrider diye bir moderatörümüz var bilirsiniz. bu adam paticikten hiç çıkmayan yüzlerce yıllık bi üye. öyle bi üye ki etrafı turuncu görüyo artık bu derece. yurtta falan gece odasına giriyoruz ortalık turuncu. laptopun ışığından tabii. dalga falan geçiyoruz böyle, arkadaşlar paticik diye çağırmaya başladı naber lan paticik eheh ehehehehe diye gülüyoruz başında. adam bişiler anlatıyo biri odaya giriyo sen sus lan paticikkk diyo konu dağılıyo falan. neyse işte bi gün üye olalım lan ne varmış burada dedi arkadaş, tutsakemanet diye sikko ötesi bi nickle üye oldu.

[otobiyografin] eponymous istedi

amaç yoktu, öyle birkaç mesaj atarım çıkarım diye düşünüyordum.

nick olarak ne seçsem derken, tecrübeli bi sözlük okuyucusu olan ben açtım ekşi sözlüğü, ekşi sözlüğe bi daha gelinirse alınacak nickler kısmını okudum. en dandik enteresan isim olarak roket adamı gördüm, onu yazdım isim satırına.

tabii hiç aklıma gelmedi ki kalıcı olacağım.

işte böyle bişi.

roket adam diyince aklıma 15 yaşında, hatta daha ufak bi çocuk geliyo hakkaten. enteresan :)
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
ben en çok henüz ergenliğin başlarındayken patiye üye olan dolayısıyla da nickini o zaman seçen üyelere üzülüyorum. Böyle nicklerde bi büyük bi küçük harfler, birbirinden basit nickler falan.

KarizmAÇocuK gibi. cemiyetten örnek vermiym - rep almiym.

Xelee denen arkadaş'ın CelestiaL die accountu var 2001 kayıt tarihli sırf sonundaki L büyük die adam onu kullanmio gitti yeni account aldı haha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...