Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tahkim Kurulu Bjk'ye verdiği 1 maç saha kapatma konusunda yürütmeyi durdurma kararı aldı...

SbNN

Öne çıkan mesajlar

said:
Patik, 12 February 2004 19:52 tarihinde demiş ki:
Yok ben box macını ızlemeyı tercıh ederım. Ha Zagoyu ızlemısım, ha box macını. O yuzden o lıglerdekı macları ızlememe gerek yok :D

Zago cok profosyenel fauller yapıyor hiçbiri emre asık, johnson, alieren, bulent korkmazınki gibi deil daha ornekleri cogaltabilirim... Ve zago italya futbolundan gelmiş 6 sene romada ilk onbir oynamıs bir adamdır anlıcagınız adam italya liginden ve hakemlerinden ayrıldıktan sonra bizim turkiye ligine ve hakemlerine alısması zor olmustur... Zago belki sert oynuyor olabilir ama turkiyrdeki en ii yabancı defans olduguna eminim...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patik, 13 February 2004 00:58 tarihinde demiş ki:
Gecen sene hakemler bıraz cesaretlı olsaydı, Zago belkıde hemen hemen her mac kırmızı gorurdu. Adam ıyı futbolcu olabılır, ama bır o kadarda cirkef.

Ben sana ne diim daa eger zagoya werilmeyen kartlara sen cesaret eksikligi diosan diyebilecegim bişi yok sana o zmn neden bulent korkmaz(ki bence turkiyenin yetiştirmiş oldugu en ii defans) terbiyesiz hareketler yaptıktan sonraki terbiyesiz diologlarında neden hakemler korkuyordu??? Yada emre asık gsdeyken ve johnson fbdeyken insan saglıgını etkileyici hareketlere hakemler nie ceza wermeyince gozunuze batmadıda sampiyonluga oynayan oyuncunun sadece sert davranısları dikkatinizi cekti... Bunun tek nedeni basındır...

Bu arada lutfen kullandıgın kelimelerin anlamını iice bil
çirkef:
isim Farsça çirk-¥b, çirk kir, ¥b su

1 . Pis ve bulanık su.
2 . (sıfat, mecaz) İğrenç ve bulaşkan (kimse veya şey):
"Akşam'daki ilk yazılarım Babıali Caddesinin ahlâk ve ruh çirkefi içinde birtakım sızlanışlardı."- F. R. Atay.

Kaynak:http://www.tdk.gov.tr/tdksozluk/SOZBUL.ASP?KELIME=%E7irkef&GeriDon=0&EskiSoz=[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Tora ben polımık yaratmayım dıye sılmıstım ama sen alıntı yapmayı basarmıssın. Senın bu kadar sacmalayabılecegın hıc aklıma gelmemıstı. Bır kac yazını daha okudum bır kac kısı daha bana hak vermıs. Accayıp sacmalıyorsun arkadasım yazılarında. Kusura bakma ama gercek bu. Sonrada lutfen yazdıktan sonra gergındım, sana patladım, ona suna buna patladım deme lutfen.Bıraz dusunerek yazalım yazılarımızı.
Sosyal ağlarda paylaş

Konu nereden nereye gelmiş...

Bende ekleyeyim bari. :) Beşiktaşın 5 kırmızı kart gördüğü maç... O maçtaki 4 kart doğru bence ama 1 tanesi tartışılmaz bile...

Ahmet Yıldırım'ın gördüğü kırmızı karta "doğru" diyen adam, ya kördür yada futboldan zerre kadar anlamıyordur, hayatında futbol oynamamıştır, oynadıysa da defansta "gelen toplara vur tamammı" denmiştir ona... Kesinlikle o pozisyonu kırmızı kart olarak yorumlayan adamda duygusallık aramam ben. Sadece ya körlük yada bilgisizlik vardır...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 12 February 2004 12:32 tarihinde demiş ki:
hyr diil antep maçı var.

denizliyi izlemiosun veya lig sıralamasındaki yerini bilmisun gibi bi his doğdu içimde[signature][hline]a.k.a wicked
Kenderleme, 28 January 2004 23:01 tarihinde demiş ki:
geçen sene 6S olduyduk bu sene de G5 olduk galiba :P
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

valla denizliyi yeni izledim ankarada acizlikten döküldüler ama sen denizlisin herhaldeki denizliyi izlemiyorsun herhalde filan diyorsun millete. yoksa ligtv denizlinin maçlarını mı vermeye başladı?

[Bu mesaj Raid3r tarafından 13 February 2004 23:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

konu dagılmıs bu arada. büyük ihtimal 1 maç ceza yine verilecek.

ancak buradaki sorun şuydu. kapatma cezası geç çıktı. e doğal olarak beşiktaşın itiraz etme hakkı var. beşikaş da büyük ihtimal sürenin son günlerinde itiraz edince tahkim kurulunun toplanıp bunu tartışması gerekiyordu. buna da süre koşullar yetmediği için kapatılma cezası ertelendi. çünkü diyelim bu maçta uygulandı sonra tahkim kurulu beşiktaşı haklı bulursa nolacaktı?

tahkim kurulunun toplanması hep uzun sürüyor. daha önceki örnekleri hatırlayın. aradan ne fırtınalar koptuktan sonra karar vermişti tahkim trabzon-fener olaylarını filan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 12 February 2004 12:32 tarihinde demiş ki:
Bu arada bu cezada zaten haksızdı.

haklısın serdar bilgili kızıylada kar topu oynuo[signature][hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...