Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior kasmakla hatamı ettim?

Nomorerogues

Öne çıkan mesajlar

Oturanboaa said:
Leira said:
warrior gerçekten iyidir. reflexlerin olması lazım. diğer birçok class'ın aksine 1 durum karşısında her zaman 1den çok seçeneği vardır.

Oynayıp alışman zaman alır. Resilience kas bol bol. kasarken de gidip boss kesme. sağda solda adam bul kesmeye çalış yılmadan

The-, eye of the tiiiiger!

:D:D

lol +1
Sosyal ağlarda paylaş

Julifton said:
Doğru söze ne denirki. Bende zamanında gnome warr oynadığım için pek problem etmiyordum rogue'ları. Birde yeri gelmişken sorayım warrior için hep axe var aklımda %45 lere kadar çıkarmıştım crit olayını axe ile. Herkeş de bi mace sword sevdasıdır gidiyor. Şimdiye kadar hiç mace yada sword kullanmadım nedir + veya - si bu iki silahın?

Unutmadan Rogue'la duel ediyorsan 1-0 önde başlıyorsun demektir bu neden? Çünkü karşıda bir rogue olduğunu biliyorsundur. Ona göre önlemini al al eline bi kalkan öyle bekle genci =) illaki kanser olucaktır bi yerde...

Düşük cümle editi.

Abi... Sword extra attack verio ki bu extra attacklarnda crit şansı olduu için axe ı ezer. Mace de zaten oyunun en saçma olayı charge ı verip bi ww koyuon 5kişi stun oluo! Evet evet 5!
Allaa şükür wotlk te 6saniye cd gelcekte warrior stunlock acı bi anı olarak kalcak.
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
BaaL said:
dövüyor biraz cheapshotlayıp, kidney shotlaıp biraz daha dövüyor(second wind den o esnada hp alıyorum) tahminen 10% kaybetmiş enrage olmuş şekilde çıkıyorum stundan

Toplam 10 saniye süren stunda %10 hp kaybediyorsan rogue yumrukla falan vuruyordur sana. evet def stance ve second wind'e rağmen.

%10 dmg reduce, cs+kidney = 9 sn stun, %9 hp healleniyorum.
11.7k hp var. 2500 vurmuş %10 dmg reduce ile 11k armorlu adama , combo pointleride kidneye harcayarak. buyur gel sen daha fazla vur.
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:
Xo said:
BaaL said:
dövüyor biraz cheapshotlayıp, kidney shotlaıp biraz daha dövüyor(second wind den o esnada hp alıyorum) tahminen 10% kaybetmiş enrage olmuş şekilde çıkıyorum stundan

Toplam 10 saniye süren stunda %10 hp kaybediyorsan rogue yumrukla falan vuruyordur sana. evet def stance ve second wind'e rağmen.

%10 dmg reduce, cs+kidney = 9 sn stun, %9 hp healleniyorum.
11.7k hp var. 2500 vurmuş %10 dmg reduce ile 11k armorlu adama , combo pointleride kidneye harcayarak. buyur gel sen daha fazla vur.

cs 4 saniye, ks 5 combo ile 6 saniye = 10 saniye bu bir.

ikincisi evet keşke duel yapma imkanımız olsa da vursam :(

emin ol gearsız roguelar dediğin statüde vurur. adam sana 10 saniye stunda vurucak senin %10 hp'in gidicek, ama sen stundan çıkınca " bi düz bi ms" vurucan %60'a inecek adam. LOL

edit: typo
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız o silahları aldınmı eline hızları %20 düşecek yani 4.5 saniye swing time ı olan 2 tane silahla oynıcaksın elinde ve off hand gene %75 dmg ile vuracak. White dmgte öle çok ahım şahım bir dps artışı olmayacağı kanısındayım ayrıca az canı olan trash moblarda sen 4.5 saniyedevurayım rage alıp bloodthirsty çakıp rampage açayım fln diyene kadar mob ölebilir :P uzun combatta dps artışı sağlar tabi ama ^^
Sosyal ağlarda paylaş

solidhammer said:
yanlız o silahları aldınmı eline hızları %20 düşecek yani 4.5 saniye swing time ı olan 2 tane silahla oynıcaksın elinde ve off hand gene %75 dmg ile vuracak. White dmgte öle çok ahım şahım bir dps artışı olmayacağı kanısındayım ayrıca az canı olan trash moblarda sen 4.5 saniyedevurayım rage alıp bloodthirsty çakıp rampage açayım fln diyene kadar mob ölebilir :P uzun combatta dps artışı sağlar tabi ama ^^

titans grasp= dual wield+slam ve 2x2hander stat bonus

lovu lovu <3 titans grasp.
Sosyal ağlarda paylaş

yok main vuruyo

ikisiyle beraber vurursa coook abuk olur, zaten whirwind cok abuk olucak.

ben titans grasp'a ciddi bi nerf bekliyorum acıkcası. ama öle bi talent ki, 51 puan verip alınan talent'a oyuncuyu cezalandıracak kadar white dmg nerf koyamazlar dolayısıyla dmg reduction veya daha cok swing speed reduction gelmez, e o zaman talent toptan kalkar falan...
Sosyal ağlarda paylaş

selam , yıllardır Hunter oynamıs biri olarak bir alt char kasma zamanımın geldigini düsündüm ve Warrior kastım.Zaten bir ark ımın warrior charıyla zamanında oynamıstım az cok aşinalıgım vardı.
Herneyse , bende bi ara keske kasmasammı filan diyerek düsündüm ama zamanla sevmeye basladım.bence tamamen olay tecrübeye ve gearına bakıyor.
Sacma gelebilir ama , Warrior bence oyunun en güçsüz ve aynı zamanda en güçlü class ı :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...