Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Reklamlara nolmuş ya ?

Gkgokhan

Öne çıkan mesajlar

Özenle internetten takip ettiğim "çok güzel hareketler" adlı programı, hırsıma yenik düşüp televizyondan izleme fırsatını kendime sundum.

Gerçekten 2 yıldır televizyon takip etmeyen biri olarak o reklamlar neydi kardeş ya? 20 dakika boş boş reklamlara bakmak, kendini kurtaramamak, avon-blendaks-recebin tavuuu gibi aptal reklamları saatlerdir izleten o kanala burdan selam ile özel duygularımı yolluyorum.SİZDEN NEFRET EDİYORUM.

İnşallah benim gibi düşünen arkadaşlar vardır ve bende eminim hepsi W@r€Z kullanıcısıdır.Sizi saygıyla selamlıyor.Anlınızın ortasından öpüyorum.(Bu sıcakta terli terli artı tuzlu tuzlu)
Sosyal ağlarda paylaş

Gkgokhan said:
Özenle internetten takip ettiğim "çok güzel hareketler" adlı programı, hırsıma yenik düşüp televizyondan izleme fırsatını kendime sundum.

Gerçekten 2 yıldır televizyon takip etmeyen biri olarak o reklamlar neydi kardeş ya? 20 dakika boş boş reklamlara bakmak, kendini kurtaramamak, avon-blendaks-recebin tavuuu gibi aptal reklamları saatlerdir izleten o kanala burdan selam ile özel duygularımı yolluyorum.SİZDEN NEFRET EDİYORUM.

İnşallah benim gibi düşünen arkadaşlar vardır ve bende eminim hepsi W@r€Z kullanıcısıdır.Sizi saygıyla selamlıyor.Anlınızın ortasından öpüyorum.(Bu sıcakta terli terli artı tuzlu tuzlu)

+351245
ben 2 senedir deil bayadır izlemiyorum tv. yok böle bi kafa rahatlığı.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi programın bitmesine 2 dakka kaldı.Kast gösterilcek reklam girdi gene :D

Bu arada sadece download'la yaşayan bir birey olmuşum abi.2 ekmek indirip geleyim modundayım artık.

Gkgokhan indirmek için tıklayınız !

Dışın dışın.Hep kan ak.Hep öl.45 saniye bekle.Güvenlik numarasını gir.Sonra tamamen öl.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...