Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

cerebralis said:
0ne said:
Youtube yok ki.How can i watch?

+ o kadının çevirdiği şey ip yanılmıyorsam,seninkiler sopa.

sopa diil benimki poinin bi çeşidi.çorapla yapılıyo,iplileri de var bayrak gibi olanı da ateşlisi de.

Güzel şeyler ama uğraşmaya değmez.Yapması izlemesi kadar zevkli değildir.Tabi yaptıktan sonra kendini izlemek güzeldir ama.

Daha başka ilgi alanlarım war.Bowling mesela,göründüğü kadar kolay değildir ama felaket zevklidir.
Sosyal ağlarda paylaş

cerebralis said:
oper said:
çeviriyon palyaço gibi abidik gubidik şeyler yapıyon işte.

allaşkına sen de çevirsene o abidik gubidik şeyleri izleyelim bi

böyle algılayacağını tahmin etmiştim. laf sokmaya çalışmadım yav. ben beceremem sanırım onları çevirmeyi. kabiliyet istiyo biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:
cerebralis said:
oper said:

böyle algılayacağını tahmin etmiştim. laf sokmaya çalışmadım yav. ben beceremem sanırım onları çevirmeyi. kabiliyet istiyo biraz.

ters döner8-)
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:
cerebralis said:
oper said:

walla bööle uzaktan seyredip''len bunu yapmakta ne var gelmiş artizlik yapıo'' tarzı yorumlarla akrşılaştıım için birden savunmaya geçtim kusura bakma:)
evet baya zor sabır istiyo,başlarda kafayı gözü patlatıyosun uçlardaki ağırlıklarla ama öğrendikten sonraki o meditasyonumsu şey için değer:)
Sosyal ağlarda paylaş

cerebralis said:
oper said:
cerebralis said:
oper said:

walla bööle uzaktan seyredip''len bunu yapmakta ne var gelmiş artizlik yapıo'' tarzı yorumlarla akrşılaştıım için birden savunmaya geçtim kusura bakma:)
evet baya zor sabır istiyo,başlarda kafayı gözü patlatıyosun uçlardaki ağırlıklarla ama öğrendikten sonraki o meditasyonumsu şey için değer:)

haha aynısını bana teniste yapıyolardı. her konuşan "olm ne var ki bunda bi de gidip para veriyon ders almaya, alsam raketi elime oynarım" derlerdi. verdim ellerine raketi. topa vuramadılar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...