Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlock levelling

Xo

Öne çıkan mesajlar

Hem wotlk için hem de wotlka kadar olan süreçte casual pvp şeklinde oynamak üzere warlock rolluyorum (bıktım mage ile ezilmekten bunlara). yaklaşık 3 yıldır mage ve rogue dışında hiçbir karakter kasmadığım için net bilmiyorum warlock levelling talentleri nedir ne değildir. mümkün olduğunca hızlı levelling yapıp, birileri sataştığında da karşılık verebileceğim birşey olsun. destro bu manada zayıf kalıyor sanırım. demon mu affli mi daha iyi olur? pr0 warlockların yardımını bekliyorum. :p

ps: If you can't beat 'em, join 'em! sorry xunn :(
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bence destruction la kas. Ben affli ile kastim ama destroyu denemelisin. Mage de bolt ata ata kasiyo. Onun manasi bitmiyomu? Ayrica senin petin de var. Drainin de var. Tüm itemlari spell damage topla. bide destro talent git. Artik lvl kasmasi bebek isi. kasamiyorum diyemezsin. Ol destro keyfini cikart. Eer casual olarak oynicaksan da anladigim kadariyla bg lerde baya zaman harcicaksin char kastiktan sonra. Destro oynamaya da devam edersin. BG de destro ile büyük crit degerleriyle gözün doyar.

Affli ile yavas yavas ama non stop kesecegin bi gercek. Ha dersen ki ben 10 mobbda bir su icsem np. Bence destro ol.
Sosyal ağlarda paylaş

Marveloth said:
Valla bence destruction la kas. Ben affli ile kastim ama destroyu denemelisin. Mage de bolt ata ata kasiyo. Onun manasi bitmiyomu? Ayrica senin petin de var. Drainin de var. Tüm itemlari spell damage topla. bide destro talent git. Artik lvl kasmasi bebek isi. kasamiyorum diyemezsin. Ol destro keyfini cikart. Eer casual olarak oynicaksan da anladigim kadariyla bg lerde baya zaman harcicaksin char kastiktan sonra. Destro oynamaya da devam edersin. BG de destro ile büyük crit degerleriyle gözün doyar.

Affli ile yavas yavas ama non stop kesecegin bi gercek. Ha dersen ki ben 10 mobbda bir su icsem np. Bence destro ol.

Mage in tabiki mana sı bitio oturup su içio affliction da dotlayp veriosn fear ı soora başka mob dotlayp veriosn fear yanına gelemeden ölüolar. Kendinden yüksek lvl yada elite moblarıda kite layarak kesebiliosn çok rahat ki kesinlikle yavaş diil. Afflictionda bide üstüne suda içmiosn. lvling için destro en kötü seçim bence.

Lvl 70de %25-30 crit in yoksa yine affliction gidicen pve için. Pvp dede sl/sl şart. Destro sadece %30 crit ten sonra mükemmel ki buda bt gear demek.
Sosyal ağlarda paylaş

"Sence" en kötü secim.
Bence denemekte yarar var. Mage in de crit degerleri baslarda neredeyse sifir. Talentla da pek elle tutulur seyler gelmiyo.

Dotlari dizip fear i basarsin, öbür mobba dotlari dizip fear i basarsin derken mage den farkin kalmaz. manan biter. Ayrica fear yiyen mobb süper mobb ceker. Bi gidisle 3 mobb daha gelir. Ballandira ballandira anlatiyosun güzel, class da güzel non stop mobb kesiyoda.. okadar da degil yani. Herzaman fear kullanmak yerine, ölürken drain soul atip mana emmek ve drain life ile mobbu öldürmek nonstop kasmak demektir. Dot diz fear at. pvp icin de hala lock icin böyle söylüyolar. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Lvl 10 - 14: Demonic Embrace
Lvl 15 - 17: Improved Voidwalker
Lvl 18 - 20: Fel Intellect
Lvl 21 - 22: Imp. Health Funnel
Lvl 23 - 24: 2/3 Fel Stamina

Temel Mantık -> Gönder Voidi, dot dot kill.

RESPEC -> Affliction

5/5 Imp. Corruption
2/2 Imp. Drain Soul
2/2 Imp. Life Tap
1/5 Suppression
5/5 Fel Concentration

Artık drain tank, yanında autocasti kapatılmış succubus. Melee yapsın, dmg dmg dir.

Lvl 25-26: Nightfall
Lvl 27: Amplify Curse
Lvl 28-29: Grim Reach
Lvl 30: Siphon Life
Lvl 31: Curse of Exhaustion
Lvl 32: 1/5 Demonic Embrace (1 debuff için, daha sonra Soul Siphon alınca faideli)
Lvl 33-34: Soul Siphon
Lvl 35-39: Shadow Mastery
Lvl 40: Dark Pact
Lvl 41-44: 4/5 Contagion
Lvl 45-46: Imp. Howl of Terror

Artık, etrafta max sayıda mob olan yere git, hepsine dot dot, üstüne geldiklerinde instant howl of terror, drain life taktiği ile gidiyoruz.

Lvl 47: Contagion
Lvl 48-49: 3/5 Suppression
Lvl 50: Unstable Affliction
Lvl 51-55: Demonic Embrace

RESPEC

Lvl 56 da Felguard'a Cleave geliyo. Burada respec faideli.

5/5 Demonic Embrace
3/3 Fel Intellect
2/2 Imp. Healthstone
3/3 Fel Stamina
1/1 Fel Domination
3/3 Demonic Aegis
5/5 Unholy Power
2/2 Master Summoner
1/1 Demonic Sacrifice
5/5 Master Demonologist
3/3 Mana Feed (Kritik)
3/3 Demonic Knowledge
1/1 Soul Link
5/5 Demonic Tactics
1/1 Summon Felguard
4/5 Imp. Corruption

Lvl 57: Imp. Corruption
Lvl 58-59: Imp. Drain Soul
Lvl 60-61: Imp. Lifetap
Lvl 62-64: 3/5 Suppression
vs vs.

Keyfe kalmış.
Sosyal ağlarda paylaş

en iyisi her level icin tartismasiz affli bence. 65 level warlock kasiyorum su an, desto da denedim, demonologyde denedim. demonology'e kotu diyemem ama petin hp si indiginde onu healleyip sonra kendini heallemek filan bana zor geldi. afflictionda suruyle debuff in oluyor ve dogru duzgun damage almiyorsun. alsan bile instant cast 2 tane fearin oluyor. zaten cogunlukla howl of terror mob ustunde etkisiz hale gelene kadar mob oluyor. mana sorunun zaten hic yok, yanina impini al, mana tap yapa yapa kes moblari. mana tap geldikten sonra oturup su icmiyorsun zaten warlockla.
Sosyal ağlarda paylaş

Marveloth said:
"Sence" en kötü secim.
Bence denemekte yarar var. Mage in de crit degerleri baslarda neredeyse sifir. Talentla da pek elle tutulur seyler gelmiyo.

Dotlari dizip fear i basarsin, öbür mobba dotlari dizip fear i basarsin derken mage den farkin kalmaz. manan biter. Ayrica fear yiyen mobb süper mobb ceker. Bi gidisle 3 mobb daha gelir. Ballandira ballandira anlatiyosun güzel, class da güzel non stop mobb kesiyoda.. okadar da degil yani. Herzaman fear kullanmak yerine, ölürken drain soul atip mana emmek ve drain life ile mobbu öldürmek nonstop kasmak demektir. Dot diz fear at. pvp icin de hala lock icin böyle söylüyolar. :)

Valla ben 70 e kadar affliction kastım. 2-3 mobda bir drainsoul yapsan yetio mana. Ki warlock la 3mob u aynı anda çok rahat idare ediosn. Anca işte 3mobu aynı anda kestikten sonra su içiosn^^
Sosyal ağlarda paylaş

KingOfLoss said:
said:
Hem wotlk için hem de wotlka kadar olan süreçte casual pvp şeklinde oynamak üzere warlock rolluyorum (bıktım mage ile ezilmekten bunlara).

Vaaay Xo, sen de ha? Yazıklar olsun vermediğim emeklere.

öyle deme. mageimin yeri ayrı, test sürüşü amaçlı bu fds
Sosyal ağlarda paylaş

Oturanboaa said:
Marveloth said:
"Sence" en kötü secim.

Valla ben 70 e kadar affliction kastım. 2-3 mobda bir drainsoul yapsan yetio mana. Ki warlock la 3mob u aynı anda çok rahat idare ediosn. Anca işte 3mobu aynı anda kestikten sonra su içiosn^^

Ben farkli bisi söylemedim zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

endless_night said:
hangi charla oynadında iyi işler yaptın rogue ile oynadın beceremedin sonra mageyle lurker kesmeye çalıştın 500spellup ile oda yalan oldu sen noobsan blizz napsın sana (:D

Lurker denerken hala t2 helm vardı kafasında, hoş hala pve için daha iyi helmi yok.

LvL 6'da pes etti lock'a da bakalım ne kadar ileri götürebilecek işi.

Bu arada şaka maka affli. git. Ne mana ne pet derdi oluyor. Hem bakarsın 2 kişi instance döneriz druid/lock xD
Sosyal ağlarda paylaş

Abi destrodaki tüm olay burst dmg lvl kasarken tamamen gereksiz. Lvl70te bile çok iyi gearın yoksa affliction overall dps te tek target ta geçio ki lvl kasarken multiple mob çekme avantajın var.

Bende denedim destro ama 3. mobtan sonra su içiosn çok büyük bi downtime. "bence" DEĞİL lvling de kesinlikle destro affli kadar iyi olamaz. Destro sadece karşıdaki adamın kaasında 3k yazdırıp of ne biçim vuruom ya diyip kendini tatmin etmeye yarar(%25-30 talentsız critin yoksa). Hayvan gear çekincede zaten 21-40 gidiosn. Succubus sacreficesiz destro %40 critle bile affliction kadar etkili olamaz end game de ki lvling de tartışma konusu bile deil bence.

Çok uzun yazdım ama destronun kötü bi seçim olduunu tamamen açıklamak istiorm:D (level kasarken)
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
endless_night said:
hangi charla oynadında iyi işler yaptın rogue ile oynadın beceremedin sonra mageyle lurker kesmeye çalıştın 500spellup ile oda yalan oldu sen noobsan blizz napsın sana (:D

Lurker denerken hala t2 helm vardı kafasında, hoş hala pve için daha iyi helmi yok.

Bu arada şaka maka affli. git. Ne mana ne pet derdi oluyor. Hem bakarsın 2 kişi instance döneriz druid/lock xD

İşte affliction ın tek kötü tarafı:D düşük lvl instance larda moblarn canı çok az oluo sen dotları dizene kadar moblar ölüo:p
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
endless_night said:

t2 falan ama o combatta 2 evocation, 6 mana pot basarak ilk 5'e girmiştim killde, düşün raidin halini ffsdfsd.

oyun inanılmaz laglıydı ya, dc yedikten sonra da iyice sapıttı kasıyorum yoksa :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...