Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amani War Bear satın alıcam - Grim Batol [H]

toggie

Öne çıkan mesajlar

ya 3 gunde bir resetleniyor zaten. o sorun değil fazla eninde sonunda alırım yani de. max 5k ya kadar grim batol'da yapacak guild var mı işte onu bulmak zor. aslında guild yonunden baya zengin bir realm ama official realm forumuna da yazmıyorum fiyat ucar gider diye. o yuzden tek tek sormam lazım butun officerlara, o da uzun is. bi mount icin de realm değiştirmek de sacmalıgın daniskası olur. o yuzden bekliyorum bakalım insallah bulucam bi guild.
Sosyal ağlarda paylaş

geffen said:
toggie said:
garanti değil ne demek ya? ayı cantaya inmeden para verilmez herelde. wipe yedik gitti 5k oldu anam.

önce ayı sonra para diyen adamı hayatta almam raide.. ayıya 10k veren adamdan beklerim ninjalayıp hs çekmesini

yarı yarıya yapılır. sorun değil o. ben de paranın tamamını verip ayıyı beklemem yani. isterse dünyanın en tasaklı guildi olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

senin adamlara güvenmen onların sana güvenmesinden daha yüksek ihtimal gerektirir.

adamlar serverda isim yapmıs guild forumlarda karalaman yeterli olur ama onlar aynı şeyi senin üstünde yapamaz isim degiştirme migrate vs..

ve buust istiyosan riski göze alıcaksın sonucta adamlarında zamanını calıyosun ve kimse patates gibi vipe yemek istemez bile bile diye düşünürüm..
Sosyal ağlarda paylaş

adamların isim yapmıs olması benim onlara guvenmemi gerektirmez. ayrıca ninjalasalar ne olacak? bu adamlar benim paramı desem isim yapmıs guilde mi inanacaklar bana mı? yarı yarıya gibi güzel bir yontem dusunulebilir bu is için. her iki tarafın da canı daha az yanmıs olur ninja durumunda. bugune kadar boyle buyuk sorunlarla hic karsılasmadım, teklif yapacagım guildlerden de boyle bir guvensizlik beklemiyorum zaten.

wipe olayında ise anlasamadık sanırım. patates gibi wipe yemek ne demek bilmiyorum ama wipe gelirse para gider diye birsey soz konusu olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

''wipe gelirse para gider'' demek salaklık eğer suçlusu sen değilsen.. ama 4. kasaya geldiğinde ayıdan önce yarısı ayıyı aldıktan sonra diğer yarısı derse adam kickler bizim guild, raidde ayısı olmayan varsa ona veririz sonra. dediğim gibi ayıyı satan bir guild iyi bir guilddir ve birini dolandırmaları 1% gibi bir ihtimalken ayıyı satın alcak adamın o guildi dolandırma ihtimali 50% den bile fazladır bana göre.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
aman abi pugla iner o neden satın alcksın? arkadaslarını topla gır en gec 3 4 haftaya sende bızım serverde serefsiz sk gamingler 5k ya satıyor walla :s
ben sunkene 250 g onerdim bizim adamlara da o trinket lazım deyip reddettiler

geffen said:
Miraul said:
4.cu bosstan hemen once birini soksak raide . o giren 4.cu bossu keserse ayiyi alabilior dimi?

mantıken alması lazım

za da summon yok kacar o mount süre kaybından

bizde sk gaming satıyor bi tek aktif olarak. adamlar seni dolandirsa sk gaming beni dolandirdi desen kimse iplemez
Sosyal ağlarda paylaş

puglarla acmam imkansız 4. chesti. ilk 3 chesti guild ile acabiliyoruz. acsak 4. yü de acarız cok rahat, saglam gearlı ve tecrubeli herkes ama kasmıyor kimse. ikna da edemiyorum adamları. hem etsem de zaten bana niye versinler, rollarlar sonuncu olurum biliyorum.

3. boss indikten sonra satın olacak olanı alırsınız raide, diger 9 kisi trashe baslarken satın alacak olan da kapıdan girer yetisir. zaten 3. boss indikten sonra hemen girisin ordan dumduz gidiyosun mountla. zaman kaybı olmaz yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...