Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rüştü Hakkında

oper

Öne çıkan mesajlar

haberleri ben izlemedim ama haberlerde geçmiş..
rüştü maçın birinde aldığı darbeden dolayı kulak zarı yırtılmış. milli takımdaki ekip bunu farketmemiş.. kulak zarı yırtığı da denge kayıplarınai yön bulma sorunlarına, çevreyi dinleyememe gibi sorunlara neden oluyormuş.. check-up yaptırırken farkedilmiş bu yırtık...
şansa bak be. adama mal niye çıkıyon diyoduk. meğerse bundan çıkıyomuş ?
Sosyal ağlarda paylaş

bahane olması için rüştü'nün böyle bir iddaada bulunması lazım, denge kaybı yasadım falan diye ki hayatta boyle bişey söylemez. golü yedikten sonra yaptığı hatanın farkındaydı gayet.

haberi ciddiye alıp da golleri bu sebepten dolayı yedigini düsünen varsa bi psikologa gitsin bence.
Sosyal ağlarda paylaş

hadi bu yüzden yedigine inandım diyelim, psikologa ne dicem lan?
"ee sey ben rüştünün kulak zarı yırtıgından dolayı maclarda denge sorunu yasadıgı ve golü o yüzden yedigine inandım ve psikologa gönderdiler beni" desek direk tımarhane zaten
insanları yanlış yönlendirme toggie dsff
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:
hadi bu yüzden yedigine inandım diyelim, psikologa ne dicem lan?
"ee sey ben rüştünün kulak zarı yırtıgından dolayı maclarda denge sorunu yasadıgı ve golü o yüzden yedigine inandım ve psikologa gönderdiler beni" desek direk tımarhane zaten
insanları yanlış yönlendirme toggie dsff

asfkajf ahahaha :D
Sosyal ağlarda paylaş

bire birde çok başarılıydı, maçtan önce kapıyacağı açıyı ayarlamak için çizgi falan çekiyordu son golde de kapadığı köşeden aldı golü, o özelliğide kayboldu, ama çok maç kurtardığı da olmuştu rüştünün.

bu kupada çok kulağını da çınlattım, orta gelirken rıdvan misali al dedim izle şimdi.. nese canı sağ olsun artık, başka yeri patlamasında..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...