Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Weapon skill olayı

Perspective

Öne çıkan mesajlar

tbc nin yeni olduğu zamanlar bu blasted landdaki moblara Seal of light atarak bütün weapon skillerini 1 gecede halletmiştim,

dün yeni levellediğim warrioruma Second Wind alıp 1 Shadowsworn Thug ve 1 Servant of ölmeyen eşşek pulladım, yaklaşık 7 saat içinde Two handed weapon skilli 348 oldu !!! bugün zindana girdiğimde 349 olmuştu, yine blasted landa getirdim 4.5 saattir hala skill alabilmiş değilim,

bug mu oldu anlamadım yoksa dingil blizzard bu blasted landdaki moblarımı nerfledi ?,

daha diğer skilleride 350 yapmam lazım varmı tavsiyesi olan ?
Sosyal ağlarda paylaş

En son ben aldım yanıma bi paladin healer arkadaş , Isle'da saldırdım bi moba yaklaşık bi 5-6 saat weapon skill kastım mace ve staff için. Ama ikisi de full değil halen. staff'ı 100'den 320 'ye mace'i de 0'dan 300'e çıkarttım ama. Sinir krizi geçiriodum lol.

(Tabi biz droodlar pençe&dal kullanmaktan weapon skill kasmıyoruz , ama resto oldum attack skill'i kullanmam gerekir pençesiz dalsız kalırım belki diye kastım =P Kenarda bulunsun.)
Sosyal ağlarda paylaş

sorun zaten mobların saldırması değil second wind sayesinde hp hep full, 6,5 saatte 349 dan 350 olmadı skill,

benim tahminim blizzard o şekilde skill alınmasını engelledi başka bir açıklamam yok, paladinle 1 gecede bütün weapon skillerini fullemiştim,

dingil blizzard sağolsun uğraşıcaz artık böyle :S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...