Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DiabloIII.tv, Diablo 3 fan sitesi için yazar alımı.

Dynun

Öne çıkan mesajlar

Bence şu topicin adını DiabloIII.tv fan sitesi için olarak değiştirin bir zahmet. Bunun ardından da paticik bünyesinde yapmak isteyenler diğer konudan, bu siteye yardım etmek isteyenlerde bu konudan devam etsin. Karışıklık önlenmiş olur. Hem orada hem burada cevap yetiştirilmesi de hoş değil.
Sosyal ağlarda paylaş

mesajları temizledim tekrar, paticik altında olmayacak bu site o yuzden lutfen paticik ile alakali yazmayın. arkadaslar yalnıs anladıgı gibi bizde zor durumda kalıyoruz.

dynun - di vs ile konusup ilerde her turlu karsılıklı desteklerde de bulunabiliriz kendimize, o yuzden paticik altında kurulması olası diablo sitesi hakkında lutfen bu topice mesaj atmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:
mesajları temizledim tekrar, paticik altında olmayacak bu site o yuzden lutfen paticik ile alakali yazmayın. arkadaslar yalnıs anladıgı gibi bizde zor durumda kalıyoruz.

dynun - di vs ile konusup ilerde her turlu karsılıklı desteklerde de bulunabiliriz kendimize, o yuzden paticik altında kurulması olası diablo sitesi hakkında lutfen bu topice mesaj atmayın.

Teşekkür ederiz. Bekliyoruz bakalım ileriki günler ne göstericek :) Şimdiden ortak yazarlar bile olacağı gözüküyor.

ps: topic adı için de ayrıca teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Hoşgeldin aramıza =)

Genel bir duyuruda bulunayım bu konuyla ilgili. Yazar olmak için siteye üye olup bana ya da Dinan'a haber vermeniz yeterli.

Ayrıca paticik'in sitesinde görevli olmanız bir engel değil bizim açımızdan. Başka kimse için de sorun olacağını sanmıyorum. (Böyle düşünen arkadaşlarımız var, o yüzden ekliyorum bu kısmı =) )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...