Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Dragonmax said:

bozsa da olur bozmasa da olur :d çok hayvan bi oyun yapsınlar, sistem gereksinimleri 4gb ddr3 ram, 4 çekirlekli işlemci, 2gb ekran kartı olsun asdas

maksat ekonomi canlansın dimi eheh
oha şuna bak. buraya hayalimdeki sistemi yazmışım böle hiç ulaşılamicak bi sistem gibi yazmışım. dün de gittim aldım o sistemi. allahım şükürler olsun teşekkür ediyorum sana MAAŞAAALLAH (nazer etme ne olur çalış senn de olur asda)

kaderin cilvesine bak eheh
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

senn pc kaldırmaz.
sistem gereksinimlerinin diablo 2 den birazcık fazla olması için, diablo3 ün de diablo 2 den birazcık fazla gelişmiş olması gerekir.
sonuç olarak 2 oyun arasında 10 yılvsvs olduğu için, D3ün D2 den birazcık fazla sistem gereksinimi istemesi abzürt bi düşünce olur. bende crysis'i full-max grafikte oynatan makina var, ben gidip D3 için yeni sistem yapmayı düşünüyorum okadar yani..

crysisi açan bilgisayar büyük ihtimalle diablo 4ü low da oynatir. abi blizz sistem dostudur. çikacagı senedeki ortalama bi bilgisayar ezer geçer. ne zaman blizzardın grafikler ile ezdiğini gördünüz ? ki diablo 3 ün grafikler de öle ahim şahim değil. şimdi ki ortalama bilgisayarlar bile halledebilir gibime geliyor

ps. hayirli olsun bilgisayairn bir nevi secret olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:

abi blizz sistem dostudur. çikacagı senedeki ortalama bi bilgisayar ezer geçer.

abi blizz sistem dostu falan değil oyunları aşırı beklettiklerinden öyle geliyor. Diablo 3 2009 da açıklandı ki 2008'de falan başlamıştır yapılmaya muhtemelen. Çıkışıda 2010 falan olacak. Moore Yayasına göre 15 ayda bir bilgisayar sistemler 2 katına çıkıyor ise adamlar oyunu çıkarana kadar (ki 2010 en iyi ihtimal) pclerin gücü 4'e katlanmış oluyor...
Sosyal ağlarda paylaş

blizzard oyunlarini ortalama bilgisayara gore hazirliyor bence. 4 sene gecmesi onemli degil, o teori tum oyunlar icin gecerli hic bir oyun 1 senede cikmiyor ortaya. duzgun buyuk butceli yapimlar 2-3 senede anca ortaya cikiyor.

blizzin oyunlarinda grafikler gunumuz teknolojileri ile kiyaslandiginda hep daha arkada ama sanatsal ve ambians olarak onde oluyor.

blizz oyunlarinin grafikleri oha muhtesem degil ama begenilecek kadar guzel. bir crysis degil ornegin herseyin koklendigi en ust teknoloji veya diger 3d yapimlar.

wow-eq2 ornegin ikiside ayni anda cikti o zamanin en iyi pclerinden birini yapmistim eq2 icin grafikler superdi golgeler falan, ama oynanmaz bir oyundu ardindan wow a gectik kimseye batmadi grafikler hatta cok daha iyiydi bence yarattigi ortam ambians ve hava olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

pronoit said:

abi blizz sistem dostudur. çikacagı senedeki ortalama bi bilgisayar ezer geçer.

abi blizz sistem dostu falan değil oyunları aşırı beklettiklerinden öyle geliyor. Diablo 3 2009 da açıklandı ki 2008'de falan başlamıştır yapılmaya muhtemelen. Çıkışıda 2010 falan olacak. Moore Yayasına göre 15 ayda bir bilgisayar sistemler 2 katına çıkıyor ise adamlar oyunu çıkarana kadar (ki 2010 en iyi ihtimal) pclerin gücü 4'e katlanmış oluyor...

Tümleşik devre teknolojisini geliştiremediğimiz için 2008 yılından itibaren bu yasanın bir geçerliliği kalmadı ama yine de Blizzard oyunlarında grafikten çok içeriğe önem veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ramocan said:

Tümleşik devre teknolojisini geliştiremediğimiz için 2008 yılından itibaren bu yasanın bir geçerliliği kalmadı ama yine de Blizzard oyunlarında grafikten çok içeriğe önem veriyor.

Hmmm, Moore yasası hala devam ediyor aynı hızda hiç merak etmeyin. Ama moore yasası bilgisayarın kuvveti 1.5 yılda bir 2 katına çıkar demez, bir CPU'daki transistör sayısı 1.5 yılda bir iki katına çıkar der bunlar bayagı farklı şeyler. Neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

reklam kokan hareketler bunlar, ne bilim su anda bunu goren bizden 10 kisi girdi, dunyadan o gun bu haberi birbirine ileten ya da forumlardan okuyan 1 milyon kisi girse, 10-15 kisisi orada gordugu baska oyunu alsa, o milyon kisiden 10 000 kiside senditten haberdar olup potansiyel musteri olsa, daha ne ister ki firma, en guzel reklam valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...