Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alınık P3 Board + CPU

kavel

Öne çıkan mesajlar

Bir arkadaşım için p3 board ve socket işlemci arıyorum. işlemci 800mhz olursa çok daha güzel olur. icq'um belli e-mail im belli. ister buraya yazın ister mesaj atın hiç farketmez ama çok para istemeyin :D

Ha bide board gigabyte yada asus olursa hiç fena olmaz :)[signature][hline]Uniyasam.Com Admin / ICQ#85889898
Grafiker ( Corel Draw & Photoshop ).
Autocad öğrenmek zorunda kalmış olan kişi.
Fizik okumayı bilinçli olarak seçen bilgisayar manyağı ve ruh sağlığı yerinde olmayan biri.
sharky, 08 January 2004 00:30 tarihinde demiş ki:
Sakin olalim. Sakin sakin cevap verelim. Zorla sakinlestirilmek icin parmak kaldirmayalim.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi fiyat olarak sen bişey söylicen bende adama söylicem. Şu anda istanbuldayım ama arkadaşım mersinde. yüz yüze görüşür anlaşırsınız yani.

Estel senin board işlemci ve ramleri kendime almak isterdim ama ne yalan söyliim param yok. eheh ... Ha bide dicenki arkadaşın alsın o zaman. O zaman bende sana "arkadaşım manyak bi adam. takmış pIII 800'e kafayı vazgeçmiyo." derim :)[signature][hline]Uniyasam.Com Admin / ICQ#85889898
Grafiker ( Corel Draw & Photoshop ).
Autocad öğrenmek zorunda kalmış olan kişi.
Fizik okumayı bilinçli olarak seçen bilgisayar manyağı ve ruh sağlığı yerinde olmayan biri.
sharky, 08 January 2004 00:30 tarihinde demiş ki:
Sakin olalim. Sakin sakin cevap verelim. Zorla sakinlestirilmek icin parmak kaldirmayalim.
Sosyal ağlarda paylaş

Piyasa hakkında fazla bilgim yok, olsun die yazmıştım :-p şu anda bunları satarsam bende bilgisayar kalmıo, yani sadece fiyat merak etmiştim..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...