Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FUİ SİN TEKMESi

Chaotic

Öne çıkan mesajlar

Chaotic said:
Zebilith said:
kasığa mı atılıyor bu tekme tam anlayamadım. biraz daha aç da kullanayım bu tekniği.

kullanmak kolay değil dostum. ama bildiğin herşeyi unutmalısın önce jackie chan in dediği gibi : "too many mind.. no mind.." sonra tekme olmalısın bacak olmalısın tekmenin damarlarında akışı olmalısın sonra şakralarını açman lazım ayaklarında 8 şakra var hepsini açınca chi vurabiliyorsun sonrası için shaolin manastırında 20 yıllık bir eğitim sürecinden geçmen gerekiyor daha sonra fui sin tekmesinin 1.seviyesini kullanabilirsin.

abi ben trainerda bulamadım bunu, ilk seviyeyi talentlamı alıyoruz acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:
Chaotic said:
Zebilith said:
kasığa mı atılıyor bu tekme tam anlayamadım. biraz daha aç da kullanayım bu tekniği.

kullanmak kolay değil dostum. ama bildiğin herşeyi unutmalısın önce jackie chan in dediği gibi : "too many mind.. no mind.." sonra tekme olmalısın bacak olmalısın tekmenin damarlarında akışı olmalısın sonra şakralarını açman lazım ayaklarında 8 şakra var hepsini açınca chi vurabiliyorsun sonrası için shaolin manastırında 20 yıllık bir eğitim sürecinden geçmen gerekiyor daha sonra fui sin tekmesinin 1.seviyesini kullanabilirsin.

abi ben trainerda bulamadım bunu, ilk seviyeyi talentlamı alıyoruz acaba?

Vücudunla exalted olunca veriyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
konusu açılınca merak ettim, araştırmaya başldım, öğrendim tam olarak ne olduğunu ve çalışmaya başladım. fui kısmını tam olarak yapıyorum ama sin kısmını ramazandan sonra yapmayı düşünüyorum. başka versiyonları varsa onları yapmayı düşünüyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:
konusu açılınca merak ettim, araştırmaya başldım, öğrendim tam olarak ne olduğunu ve çalışmaya başladım. fui kısmını tam olarak yapıyorum ama sin kısmını ramazandan sonra yapmayı düşünüyorum. başka versiyonları varsa onları yapmayı düşünüyorum?

hayır fede yapma...Fui Sin tekmesinin gücü 1 insan için çok fazla! Dünyayı yok edebilecek bir gücün peşinde koşma!
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
Chaotic said:

Gölgeden hızlı atmanın bilimsel açıklaması..(üniverste bilgisi gerektirir)

gölgeden gızlı atmak için gerçekten feng shui yi transandantal zeksyonda immobilize etmeyi çalışmak gerekiyor. kaldı ki bu polimer matematik açısından non-lineer bir oluşum. ama tabikide insan gücü chi enerjisi dediğimiz şakralarımız var bizim ve onları açtığımız anda içimizdeki enerji e=mc^2 şeklinde boşalıp ışığın hareketine ters yönde fotoelektriktonik itme uygulayıp ışığı yavaşlatıyor ondan gölgeden yavaş oluyor yoksa bu ön çalışmaları yapmadan tabikide mümkün değil gölgeden hızlı olmaz

of abi icler acisisin.
her hareket golgeden hizlidir cunku once hareket olmali ve isik kaynagi ile golgenn olusacagi yer arasina obje girmeli golge olusabilmesi icin.

o universite bilgisi gerektiren cumlede ise 1 tane safsata olmyan cumle yok

bastan yarattım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...