Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Youtube Açıldı (mı?)

Brook

Öne çıkan mesajlar

hayır yavaslatmıyor. aslına bakarsanız hesapta hızlandırıyor(mus). ama bir fark yok yani, aynı sekilde giriyosunuz yine heryere. mahkeme kararı ile yasaklanan tum sitelere open dns ile girebilirsiniz. ama youtube icin basına www koymamanız gerekiyor sadece.

ilk defa basıma gecen hafta geldi, hiçbi siteye dogru duzgun giremiyordum, nedeni opendns imiş. eger oyle bir durum yasarsanız ilk aklınıza gelecek sey dns leri silmek olsun. cok sık olan birsey değil, dedigim gibi bir defa oldu, belki bir daha olmaz bile.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

ilk defa basıma gecen hafta geldi, hiçbi siteye dogru duzgun giremiyordum, nedeni opendns imiş. eger oyle bir durum yasarsanız ilk aklınıza gelecek sey dns leri silmek olsun. cok sık olan birsey değil, dedigim gibi bir defa oldu, belki bir daha olmaz bile.

dns ayarları 4221-2 Siteler açılmaz oldu oto dns al deyince sayfalardaki açılmama sorunu halloldu. O dns ler mi çöküyor artık noluyorsa :D
Sosyal ağlarda paylaş

alın size güzel dns veriyim. tubitak dns leri bunlar. ama herkese sölemeyin :D

193.140.100.210
193.140.100.215
193.140.100.220

herhangi ikisini kullanın.. ama kaç ms gecikme var öğrenemedim onu çünkü serever a komut yollayamıyosunuz. kapatmışlar onu. unreachable diyor..
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:
alın size güzel dns veriyim. tubitak dns leri bunlar. ama herkese sölemeyin :D

193.140.100.210
193.140.100.215
193.140.100.220

herhangi ikisini kullanın.. ama kaç ms gecikme var öğrenemedim onu çünkü serever a komut yollayamıyosunuz. kapatmışlar onu. unreachable diyor..
Baya bi hız farkı oldu bende.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Donanım haberde gördüm yazayım görmeyen olabilir belki
Kesinlikle hiçnişi yapmanıza gerek kalmadan girior tube ye.

Başlattan Çalıştıra tıklayınız ve aşağıdaki satırı olduğu gibi yazıp enter tuşuna basınız.

C:WINDOWSsystem32driversetchosts

Entere bastığınızda Birlikte Aç penceresi çıkacak. Pencereden Not Defterini seçiniz ve açılan Not Defteri penceresinin en alt satırına aşağıdaki satırları yazınız.

208.117.236.70 youtube.com
208.117.236.70 www.youtube.com

oper said:
alın size güzel dns veriyim. tubitak dns leri bunlar. ama herkese sölemeyin
193.140.100.210
193.140.100.215
193.140.100.220

başta hosta ipleri yazdim youtube a girdi fakat videolari açmadi sonradan operin verdiği dnsi de TCP/IP ye girdim şuan bütün videolar eskisi gibi sorunsuz ve hizli açılıyor.
eyw oper
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...