Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dışardakilerin vay haline

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

bı denızımız eksık de aqua park sektörü gelişiyor biraz :))[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other.
-No, dude it's christmas.
-Oh, then what's Halloween about?
-Costumes and candy...
-Oh...
Ama Eşşek Gibi sEsli hArf............Hay ben boyle modanın :P

Sosyal ağlarda paylaş

said:
GeeM, 06 Şubat 2003 02:53 tarihinde demiş ki:
Ya ben saat 20.30 da deniz otobusundeydim
20 kişi falan kustu
Çocuklar zırladı
Kadınlar bayıldı falan

Bende tam yolun sonuna geldik falan diyodum, bari millete yardım edelim. Kalktım millete kolonya götürdük kadınların arka tarafa konuşlanmasına yardım ettik falan derken durum zevkli hale geldi.. bu kez ben iyice panik oldum allah kesin son dakkalarımız falan diye.. ondan bu kadar güzel bi durum içindeymişiz gibi geliyo falan diyodum. Tamamen sadistliğimden ve mazoşistliğimden kaynaklanıyomuş halbuki(bende bilmiyodum valla).
Ama dalgalar falan inanılmazdı
Kaptan da saolsun eski rallicilerden mübarek offshore yarışıyomuşuz gibi bastıkça basıyo 1 saniye için ufuğu düz görmek mümkün olmadı, allahtan ters açıyla görmedik.
Kafamı falan 3 kere demirlere çarptım.
inince toprağı öpcektim ama sonra ayıp olur dedim.
Şimdi ise baya bi fırtına var atakoy de.[hline]Join Our Army.. OrcMasters
DivX Listem

Yok ölüm korkusu anında salgılanan endorfin hormonundan öyle mutlu hissetmişindir kendini :p[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

Yağmur durdu şimdi kuru rüzgar; en nefret ettiğim hava[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon

Al Randımanınıda Da Elaleme Tesbih Harmanla.
Alla alla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...