Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Enhancement Shaman guide

panzi

Öne çıkan mesajlar

Bu kadar shaman tartışmışken WoLK'dan 1-2 kalem etmeden geçmemek lazım :D.

Şöyle bir talet hazırladım restoya hiç vermemek sanki daha mantıklı geldi bu durumda. sonuçta 0 agi item toplarda tüm crit'i ratinglerden alır isek %25 civarı spell crit olacak demek bu. yaklaşık her 25 saniyede bir 10 saniye boyunca %9 crit şans kazanmak hoş olur sanki.

İmp SR anlamdız geldi direk PvP, birde üstümüzde water shield yerine artık ligthing shield bulundurmak zorunda kalıcaz gibi, o sebeple ilgili talentleri aldım.

Bi göz atın bakem, sonuçta daha çiçeği burnunda 2 aylık karazan itemli shamanız :D
Sosyal ağlarda paylaş

o elemental devastation enhancement tree de olsa süper olur aslında :D

weapon specialization: ahah verseler böyle bi talent keşke
imp shamanistic rage: işte pvp de ihtiyacımız olan şey
feral spirit: master talent olmak için çok zayıf bişey(tabi o çıkan ghost wolfların abuk subuk abilityleri olursa bilemem, düz dalıcaklarsa tamamen gereksiz)
elementalda bi thundera baktım; zeusun olimpos dağından yıldırımlar yağdıra yağdıra inmesi geldi gözümün önüne, koptum, deli muamelesi yaptılar ofiste :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Başta banada ns'siz olmaz gibi geliyordu ama peşinden frost shock spamlayarak takip eden shamnların artık sana yetişememesi yada kıçıma girmiş warriordan hamstringin sadece 5 saniye sürmesi sayesinde kaçabilmek gibi avantajlar beni benden aldı.

Üstüne %15 block-dodge-parryde baya fark ettiriyor. Eskiye göre çok daha az hasar alır oldum. Arada tekrar standart ns'li talenti deniyorum ama yok öbürünün veridiği zevki veremiyor bana. 3 dakikada 1 kere instant chain atmak için bir dünya özellikten vazgeçemiyorum.

Zaten %3 hit, totem için -%25 mana falanı PvP'de hiç fark etmiyorum desem yeri. -%5 crit başta biraz koyuyor adama ama onada alışıyorsun.

Elem shamanı "biran önce öldürmeliyim yoksa ölürüm" den daha dengeli bir hale getiriyor benim gözümde. Ben baya alıştım ya, diğer talent gözüme tuhaf gelmeye bile başladı :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
varken burdan devam ediyim...
77 lvl shamanımla viloet hold a girdim geçen üstüm full epic-rare gear grupta bide hunter vardı 76 lvl yarısından fazlası yeşildi itemlerinin.
neyse birinci olurum dedim dps te normal bi şekilde takılıyorum ben 1130 larda gezinirken bu amcam 1350 dps te falan geziniyodu kafaları yedim attack power karşılaştırdık benim 2200 varken hunterda o yeşillerin içinde 2600 ap vardı :S
Bir shaman olarak enhancement dps i bırakıp restoya dönüp güle oynaya oynasam mı yoksa naapsam kendimi denizlere mi atsam?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...