Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

meele sınıflara...

jungle

Öne çıkan mesajlar

Sosyal ağlarda paylaş

evet

finishing blow un mantigi su idi

kd yi atarsin adam ucar, ardindan finishing blow u atarsin, cok temiz bir 700 gibi rakam vurur lvl 45 civari, ardindan hemen bir kere daha combo baslatana vurursun, onun beyaz dmg i bile adam yerde oldugu ve finishing blow dan gelen gorunmeyen buff a sahip oldugun icin cok temiz bir patlatirdi, adam olurdu kesinlikle heavy degilse. eger ki olmemisse bir stun atardin, olurdu.

o son patch de gorunen x lar eskiden de vardi ama bu sekilde belli degil, cokdaha yuksekti. uzun sure keyfini cikarttik bunun.
Sosyal ağlarda paylaş

senin ne amacla yazdıgın önemli degil jungle dostum:) görünen köy kılavuz istemez:P alttakini yeni izledim demo da cok farklı degil gibi necrodan bosuna söylemiyor millet bu oyun melee classlara yönelik yapılmış diye.

gerci izlerken biraz uyuzda oldum milletin mal gibi bakmalarına. adam 2 kişiye daliyor digerini keserken öbürü sırasını bekliyor gibi geldi bana eh?
Sosyal ağlarda paylaş

draedan said:

kd yi atarsin adam ucar, ardindan finishing blow u atarsin, cok temiz bir 700 gibi rakam vurur lvl 45 civari, ardindan hemen bir kere daha combo baslatana vurursun, onun beyaz dmg i bile adam yerde oldugu ve finishing blow dan gelen gorunmeyen buff a sahip oldugun icin cok temiz bir patlatirdi, adam olurdu kesinlikle heavy degilse. eger ki olmemisse bir stun atardin, olurdu.

Ağlamak istiyorum, gözlerim yaşarıyor :P

EQ2 pvpde 25mt ötede kan gövdeyi götürürken gri quest mobun spawnını bekleyen biri yazmış bunları.. :)

Yine de keyiflendim, ucundan köşesinden bişeyler bulaştırmışız sonunda.. :)

Derviş dervişe sırayla binermiş misali biraz da ben sana sataşayım sencer, yukardaki yemek tarifini denemek istersen ben Eiglophian dağlarında sürtüyorum, beklerim :P
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben bear shaman'ım, combo tusları bu kadar sure aktif kalmıyor bende ? class'la bir ilgisi var mı yani ? adam ilk tuslara adama giderken basıyor, son tusu adama gidince basıyor da, bazen son tusa basmadan yarım saat dolanıyor, bende coktan kayboluyor tuslar yapmazsan combo'yu ?
Sosyal ağlarda paylaş

draedan said:
DA2019 said:
Siz ihtiyarlar

ve antisosyaller grubu (:D 1gun beraber 2 gun ayri löl

Olgunluk böyle birşey işte, kimseyi yalamadan özgür kafamıza göre bir oyun stili .. >:D<

5 kişi takılırız diyip, sonradan ne edeceği belli olmayan bir guilde şan şöhret mevki için balıklama atlamak ne zamandır sosyalleşmek oldu? :?

Ayrıca Sencerio, GM'ini MSN'den üzerime salıp durma, MSNden sildik ama oyunda bana ulaşabilirsin.. (:P)

Adamın topiğini de off-topic ettik bu arada..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...