Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tik Tak

jacabo

Öne çıkan mesajlar

Cok sikildim , salonumda pencereden disari bakan bu masada ne kadardir boyle basimi gommus oturdugumu dusunuyorum. Boyle oturunca zaten heryer karanlik
kollarimin arasindan guneste girmiyor saat kac bilmiyorum ne kadardir boyle oturuyorum acaba? Pencerem de acik kalmis sanirsam usumeye basladim cunku,
araba sesleri de azaldi aksam oldu herhalde. Tam sessizlesti ortalik derken , yagmurun o rahatlatan yere carpma sesleri kulagimda geldi.
Yuzumde bi gulumsemeyle yavasca kafami kaldirdim uykulu gozlerimle disariya baktim , aksam olmus ve butun gun pislenen dunyayi yagmur elinden geldigince temizliyor.

Saate baktim. 8:13 , zaman gecmiyor , ben acaba kac saatir boyle oturuyorum derken bu kadar az zaman gecmis olmasi sinirimi bozdu , ama sanki 10 saatir uyuyormusum gibi
gozlerim aciyor
sol elimde gozlerimi ovusturdum. sag elimi kaldiramiyordum bile elimde bi agirlik var anlayamiyorum.

Kalkip biseylermi yapsam ? Sikintim gecermi ki acaba ? Televizyon izliyim biraz diye masadan kalktim o sacma televizyon programlarina biraz bakinirken
tekrar kendimi masamda buldum kulagima yine o yagmurum o guzel sesi geliyordu, kafami kaldirdim saat 8:13 ,sag elim artik agrimaya baslamis. Ben televizyon izlemedimmi diye dusundum
ama emin olamadim. Zaten son zamanlarda hic biseyden emin olamiyordum.

Kalkip biseylerle zaman gecirmeyi dusundum yine. Kitap okusam? yeterince zaman gecer uykumda gelir ne guzel uyurum diye dusundum.
Kalkip kendime kahve yaptim ve
gecen hafta arkadasimin tavsiyesi uzerine aldigim
kitabi da alip salonumdaki koltuga oturup okumaya basladim. Tam kendimi kitaba kaptirmisken.
Ruyamdan uyanmis gibi oldum. Yagmurun sesine uyandim sanirsam. Kafami kaldirdim ve yine salonumdaki o masadayim

Niye hayatimdaki hersey yarim kaliyor ? Bu cidden sinirimi bozmaya baslamisti saate baktim 8:13 artik en son ne zaman saate baktigimida hatirlayamiyorumda
Sag elimdeki agri artik dayanilmaz bi duzeye gelmeye basladi.

Acaba biri aradimi diye sol elimle telefonuma uzandim, ne yeni bir mesaj var ne de bir cagri. Neden telefonuma baktimki? neyi umut ettim sanki ?
Cikip disariya yagmurun altinda biraz dolassam hem acilirim hem rahatlarim hemde benim uzerimdeki pisligide alir.
Masamdan kalktim uzerime ince olan ceketimi gecirdim ve ciktim. Yagmurda yurumeyi hep sevdim ,o eve girip uzerindekileri cikartinca duydugun rahatlama duygusu kadar guzel bisey yok.Sokakta sadece ben ve sanirsam yagmurdan dolayi kosturarak evine gitmeye calisan biri daha vardi karsimdan bana dogru geliyordu.

Karsimdan gelen adam tam evinin kapisindan iceri girerken bana garip bir bakis atti sanki elime dogru bakiyordu , bu bakisina anlam veremesemde ne var diye elime dogru baktim.

Yine masamdayim yine mi ruya gordum ? dusundugum hic bisey seyi yapmadim mi yoksa? kafami kaldirdim yagmur yagiyor. saate baktim yine 8:13
Sinirden gozlerim doldu. sag elimdeki agriya dayanmiyordum artik elimi yukariya kalkirip baktim. Neden bu seyin elimde oldugunu dusundum bu kadar uzun sute tutmamdan
dolayi elim agrimisti herhalde.
Sikintima ve elimdeki agriya artik son vermek istiyordum. Sag elimdeki seyi iyice kaldirip sakagima dayadim. Kafam masaya carptiginda son gordugum sey 8:14'tu. Umarim yagan yagmurla temizlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...