Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AoC ekran kartı sorunsalı

Devilmanta

Öne çıkan mesajlar

Age of Conan'ı notebooktan oynuyorum, Notebookum şu;
Toshiba Satalite a100-599
- İşlemci : Intel Centrino Duo Mobile teknolojisi, Intel Core 2 Duo T7200 - 2.0 GHz
- Chipset : Intel 945PM Express
- İşletim sistemi : İşletim sistemi : Windows Vista 32
- Ekran : 15.4'' TruBrite WXGA TFT ekran (1.280 x 800)
- Ekran kartı : NVIDIA GeForce Go 7600 256 MB DDR Video RAM, 16x PCI Express
- Hard Disk : 160 GB (5.400 rpm) S-ATA
- Sistem Hafızası : 2 GB DDR2 RAM(533 MHz)

oyunu çalıştırabiliyorum ancak şöyle bikaç sorunum var.
-oyuna girerken nvidianın en az forcewave 169.21 sürümünü indirin diyor (fakat böyle bir şey indiremiyorum nvidianın sayfasında yok NVIDIA GeForce Go için böyle bir sürüm yok)
-oyuna girerken üstteki uyarıyı geçsem bile oyun açılışta logolar falan çıkmıyor direk ses çıkıyor giriş demosu bile çalışmıyor(madem demoyu göremedin nerden biliyosun dersen başka bi desktopum var onda çalışıyor)
-oyun içerisinde ayarlar en yüksekte de olsa alevler falan görünmüyor büyü efektleri çıkmıyor ama oyun en düşük ayarlarda 30 fps ile oynanabiliyor.

yani şu anda varsa bu notebooktan yada bu ekran kartından kullanan bana çözüm hakkında bilgi verebilirlermi?
çünkü toshibanın sitesinde de yok update
Sosyal ağlarda paylaş

Siyah ekran hatası bende de sık sık oluyordu 7800GS ile, sonra kendiliğinden düzeldi (gerçi ben şöyle birşey yapıodum, büyük ihtimalle alakasızdır da, Play dedikten sonra, masaüstüne sağ click yapıp menüyü açıodum, bırakıodum sonra - çalıştı gerçi her seferinde bu yöntem ile :p)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...