Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tradeskill/Resource/Ticaret/Piyasa/Para/Ekonomi buraya

Alexi_Septimus

Öne çıkan mesajlar

Evet böyle bir başlık açılmamış, bence burdan tartışalım bu konuları.

Zira 132408923570 çeşit taş var oyunda, neredeyse hepsinden 2-3 tane var bankamda duruyorlar, satamıyorum da, gerçekten ihtiyacı olana helalinden verebilirim diye konuya giriyorum.

Rough Leather piyasası çılgın durumda tanesi 1S'den peynir ekmek gibi gidiyor.Bu niye böyle bilen varsa lütfen söylesin.

Architect oldum ama daha parşomenmiş inkmiş nasıl bulacağım hiç bir fikrim yok, kimse de bilmiyor.

Piyasa hakkında bilgisi olanlar bilgilerini paylaşabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

parsomen ler npc de satiliyor tanesi 75 S ornekliyim t1 sehri icin yaklasik 124 gold ihtiyaacin var binalari kurmak gereken planlari yapmak icin ayrica sehrin ic duvarlari kuleleri ve dis duvarlari bu 124 gold icinde degil

tek basina hicbir sey yapamazsin guild deki herkez sana yardim etmek zorunda ayrica guild icinde architect sadece 1 veya 2 tane yeterli baskalari bosuna kasmasin
Sosyal ağlarda paylaş

draedan said:
Alexi_Septimus said:
Rough Leather piyasası çılgın durumda tanesi 1S'den peynir ekmek gibi gidiyor.Bu niye böyle bilen varsa lütfen söylesin.

I would suggest saving those, not selling YET B)-

yok abi ne biriktircem, ilerde hiç değeri olmayacakmış, şu an çatır çatır günde 50 tane farmlayip satiyorum, 35-40S geliyo. Lvl 51'de aldim atimi daha nolsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Alexi_Septimus said:
Evet böyle bir başlık açılmamış, bence burdan tartışalım bu konuları.

Zira 132408923570 çeşit taş var oyunda, neredeyse hepsinden 2-3 tane var bankamda duruyorlar, satamıyorum da, gerçekten ihtiyacı olana helalinden verebilirim diye konuya giriyorum.

Architect oldum ama daha parşomenmiş inkmiş nasıl bulacağım hiç bir fikrim yok, kimse de bilmiyor.

Piyasa hakkında bilgisi olanlar bilgilerini paylaşabilirler.

Dostum fury serverındaysan gem ve alchemy ıtemlerıne talıbım ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...