Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Interface/Addons klasörü yok, yardım..

pch

Öne çıkan mesajlar

toggie said:
kesin yanlıs klasore bakıyosun. onceki oyunun dosyalarını silmedin falan, ya da eski oyun dosyaları d sürücüsünde, yeniden sen c ye kurmussundur falan. sallıyorum tabi bunları ama pekaziz'in dedigi gibi gelmemesinin mümkünatı yok.

oyunu ilk c'ye kurmustum sildim d 'ye yükledim ama sildim yani oraya da gelmedi dosya baktım..
Sosyal ağlarda paylaş

geffen said:
bi klasör yap adını Interface yap. onun içine bi klasör daha yap adını Addons koy.. şimdi arkadasından aldıgın addonları bunun içine yapıstır.. bu Interface klasörünü de wow un içine yapıştır.

Aynısını yaptım, üzerine de addons' un içine quest helperi yükledim ama eskisi gibi hala.. gözükmüyor karakter seçme ekraninda addons diye bir şey,simdilik oyunun trial versiyonunu kullanıyorum ondan olabilir mi dicem ama arkadaşlarım çatır çatır oynuyor quest helper ile
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
pch said:
kendim interface klasörü oluşturdum içine de arkadasimdan aldigim blizzard addonslarini attim ama karakter seçme ekranında addons diye bir şey gözükmüyor yine

interface klasorunun içinde addon adında bi klasor daha olması lazım, onun içine atacaksın addonları.

onun içine atiyordum zaten..
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz +1 ...

wow u repair et ...
oyuna gir çık ...
wow u install ettigin yerde interface in olusmus olması lazım ...

ama arada trial key gibi bisi demissin belki addon a izin vermiyor olabilir o acc. ile. mesela denemek icin full bi acc. varsa (sana bu trial ı saglayan) onla bi dene geliyomu gelmiyomu ...

bazı seyler kapalı olabilir, misal normal acc ile trial acc trade yapamıyodu vsvs ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...