Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

allianceın başarılı olduğu battlegrouplar

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

hm karıştırdım o zaman, prd

latency olarak peki misery'dekilerden hangisini önerirsiniz ?
frostmane'de horde um zaten ondan açamam da, orası mesela genelde 400 500 ms, ardından gidip auchindoun'a bakıyorum 90 200 arası hep mesela. önceden test ettikleriniz varsa onlara bakayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
misery evet horde icin kotudur ama cok da kotu değildir. eots mesela imkansızdır, zor değil imkansız. hem cok sıra var, hem de girdiginizde eksik baslar ve %99 kaybedersiniz.

AV'lerde sanslar 50-50. O yuzden AV'ye girerken of yine kaybedicez gibi bir dusuncem olmuyor, ilk oyunu kaybettiysek ikinciyi alıyoruz yani. üstünlük saglayan yok.

AB cok kotu. Eots kadar rezil değil ama kazanmak bazen cok zor oluyor. yine de hic kazanamadıgımız bir bg değil yani, mark toplanıyor.

WSG'de ise bariz horde ustunlugu var. ya da ben oyle denk geliyorum. benim girdigim oyunda genelde biz kazanıyoruz. misery'ye gecmeden once en nefret ettigim bg idi, artık en sevdigim :)
Sosyal ağlarda paylaş

syd said:
gözlerim yaşardi miseryde horde fırtına gibi wsgde bayrak kaptırmıyor, avda oyun kaybetmiyor. noldu bugun bu hordeye?
hayatimda ilk kez bir bgye sayıca fazla başladım
çok gaz oldu horde için su tabard / comp. olayı
an itibariyle ilgilenenler tabardı compu aldıgı ıcın horde gene batmaya kaldığı yerden devam ediyor
Sosyal ağlarda paylaş

çok özür dilerim ama Dunemaul hordeunun allah belasını versin. allylar iyi değiller ama bi battlegrouptaki hordelar bu kadar mı pvp özürlü olur? %5 fln winle oynuyoruz heralde, çok çok nadir kazanıyoruz. ben feral druid halimle damage ve healda birinci olmamalıyım. s3 ve s4 playerlar arenadan çıkıp bglere yardım etmeli. sonuçta bende de s3 ve s4 var ama honorla alnınan parçalar için bildiğin acı çektiriyor ve tek başına bg kazanılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...