Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu dragon.ca nın olayını anlayan sayfasında bısı yazıyo?

Kirvan

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
fax cekmeye calışıyom ole bi numara yok yada düşmüyo (15 denemede düşmemesi zor tabi)

mail atılmıyo yani [email protected] diye bişi yok suan

bankaya ne dıcem ben alısverıs yaptım parayı cektıler malı gondermedıler paramı gerı alınmı dıcem adamların derdı deıl bılmıyorum denemelere devam[hline] Isto i dur i chuiyl
---------------------------------------------
Cs Clan: Clan
Revolution

[Bu mesaj Kirvan tarafından 18 Mart 2003 21:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eğer bankaya başvuracaksan biraz yalan dolan olacak ama ancak "para çekmişler ben böle bi sipariş vermedim haberim yok" demen bir çözüm üretir

çünkü banka senin verdiğin ve karşılığını almadığın bir malzeme için sana paranı geri ödemez, o seninle sipariş verdiğin yer arasındaki problemdir çünkü

dediğim gibi dürüst bir davranış olmaz ama ancak bu şekilde haberin olmadığını ve [aradan da sanırım 1 veya 2 ekstre geçti] daha önce dikkat edilmeden bu paranın ödendiğini sonradan farkedildiğini falan söylersin

tabi ben bunu yapmanı tavsite etmem ama sen de haklısın şimdi sana ne tavsiye edebileceğimi bilemiyorum artık =/
Sosyal ağlarda paylaş

ha bir de adamlar sitenin girişine şunu koymuşlar

Sorry!
Our huge clearance sale is now over. Thank you for your overwhelming response.

All successful orders are now being processed and will be shipped no later than 12:00 noon EST on Wednesday, February 5, 2003.

We expect that normal service will be restored by Tuesday, February 4, 2003 following our inventory count.

yani şubatın bilmem kaçında normale dönecekken halen aynı yerde sayıyosa içime hiç de iyi şeyler doğmuyo valla =/
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de banka sonuçta o adamlardan almıyo parayı
kendi ödüyo

adamların parayı çekip malı göndermediğini bahane olarak gösterebiliyo olsaydın "bilmemnenizi bilmem kaç santim uzatıyoruz 5 dolara" veya "tıklayın ünlülerin hayatınızda göremeyeceğiniz videolarını izleyin" sayfalarında da kullanırsın kredi kartını ve bankaya "bunlar bana karı yollayacaklardı yollamadılar şerefsizler, siz de benim paramı verin bakim" dersin

kusura bakmayın aklıma tek bu örnek geldi de kredi kartıyla yapılan saçma sapan harcamalara...

yani demek istediğim bankaya gidip haberim olmadan şu şu firmadan para çekilmiş dersen banka bunu büyük ihtimalle öder ama ben böyle böyle bir yerden alışveriş yaptım ama yollamadılar dersen bunda bankanın ne suçu olabilir ki? ha kartın yurtdışından para çekilmesine karşı veya internetten alışverişe karşı kapalı olur da o durumda bir yerlerden para çekilirse eyvallah banka onu ödemek zorunda
Sosyal ağlarda paylaş

abi of ya benimi bulur bole seyler acaba napsam beni bırak milletinde 60 ar milyonu gitti

bankaya yalan solersem bole bole arastırırlarmı yoksa verırlermı parayı ugrastırırlarmı acaba

adam dıcek 2 ay gectı ulan sımdımı farkedıyosun der bende ıh dıye kalırım[hline] Isto i dur i chuiyl
---------------------------------------------
Cs Clan: Clan
Revolution

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...