Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GraveGuard-Fury

rainfall

Öne çıkan mesajlar

Icınde nıce eskı ve deneyımlı oyunlcuarı barındıran guıldımız hızmetınıze acılmıstır.Aramıza Uo dan buyana bı cok oyunda oynaması hatta gm lık yapmıs deneyım acısından end game gormus ınsanlar bulunmaktardır.
Nezıh saygılı ve bı okadar eglencı bı ortam sunan guıldımıze conan a baslıyan herkesı davet edıyoruz.
Saygılar...
dıp not:keep ve tradepost complete.
master :Kilagon.
offıcer: Seramana.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar ayrıca guıldımız 50+ durumdadır su an. Bıze katılmak ısteyen herkese kapımız acıktır.

Guildimizde seramanadan baska officerlarda bulunmaktadır ama su an tatılde olduklarından onların ısımlerını vermedık.

Guıld recruıtment ıcın Kilagon veya Seramana'ya ulasabılırsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:
60+ kaç kişi var? ortalama online kişi? bana daldılar gelin yardıma hemen desem questi falan bırakıp gelecek kişi sayısı?
gelişimler güzel, guild chatte boş deilse hoş gerçekten
en yuksek levelımız lvl 70 . buyuk bı cogunluk 40 +.tatılde olan arkadaslarımız var .genelde beraber kasıyolar.
Ayrıca yardım konusunda sorun olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Su an guıldde bıldıgım kadarıyla alt char bulunmuyor. Bulunuyorsada 3 u 4 u gecmez.

Onlıne sayısı sureklı degısıyor. Mesela hafta sonu prıme tımeda 30 u 35 ı buluyor. Dıger zamanlar ıse 15 20 cıvarı.

Yardım meselesınde ıse yakın yerlerde kı arkadaslar mutlaka yardım edeceklerdır. Bundan suphem yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...