Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Sony Net - MD Player : MZ- N1

Relovine

Öne çıkan mesajlar

Evet.Bir kaç ay öncesine kadar en üst model olan
ve şu anda Sony'nin en iyi 2. Model i olan MD Player imi satmayı düşünüyorum.

359 dolar normal fiyatı + KDV bide..

Ben 300 dolara falan satmayı düşünüyorum.
Biraz pahalı gelebilir ama Record cihazı olarak falanda kullanılıo.

USB kit i ile bilgisayara bağlayarak MD JukeBox programı ile istediğiniz yapabilirsiniz vs. vs...

Çok temizdir bir çizik bile yok hatta üzerindeki etiketler bile sökülmemiştir :)

Herşeyi ile birlikte vericem tabiki.

İlgilenenler düşüncelerini belirtirse sevinirim.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
150 ıyımı? ne yaptınız 2. el dıye %100 unde asagsında fıyat vermenız komık.zaten arkadasla konustugumda satmaktanda vazgectıgını soylemıstı.en akıllıcasını yapmıs.bu verılen fıyatları gorunce ınsanın satmayası gelıyor cıddende. ben su an almak cok ıstıyorum,amazondan getırtıcem ama 400 dolar da cok fazla gelıyor cıdden de.sız 150 dolara normal md bulamazsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla satmaktan vazgeçtim cidden ama komik yani en azından bilerek yada ciddi olarak yorum yapalım.

Sıfırı 300 dolar üzerinde ve siz 150 dolar diyorsunuz.Bu nası bi mantık?

Artı Türkiyede bulamazsınızda çoğu yerde Net - Md yok.Arkadaş İzmirde bulamadığını söyledi.

Onu geçelim Gidip normal bi md player alında görün net md nin farkını.

ki MP3 player ile md yi kıyaslamakta ayrı bi hata kanımca.

MP3 player bu alet gibi ses kayıt cihazı olarak kullanılabiliomu?

bir Mini Disc ortalam 80 şarkı alıo.(Bi kaç gün önce yaptığım bi diskette şu an 72 şarkı mevcut)

512mb hafıza diyosunuz istediği kadar olsun
Mini disc in boyutu ne kadarki?
Küçücük
çantası(yada kabımı demeliyim) ile birlikte avucumun içine sığıyor ve kabının içinde 4 disket sığıyor(md playerın içindeki dahil)

4*80 dersek 320 şarkı eder
ve 320 şarkıyı içine alabilecek bi mp3 player bilmiyorum bilmiyorum siz biliyormusunuz?

artı o dediğiniz mp3 playerların dayanma süresinide biliyormusunuz?2 pil sığıyor kabının içine ve 2 pil ile rahat bi 1 hafta paso dinleyerek geçebilirsiniz...

Artı ben zaten çok bişe istemedim 200 dolara satabilirdim.

bana 2. el abi paketini açtın 2. el oldu ayakları yapmayın lütfen çiziği bırak etiketleri bile duruo diyorum.

ki zaten o fiyatlar yurtdışında öyle
geçen gün ankara akkopru alısveris merkezinde d&r da gördüm bi md 490 milyon flaandı ki net md değildi.türkiye de piyasasıda pahalı kısacası.

neyse.sağolun yorumlarınız ve eleştirileriniz için.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 16 August 2003 15:41 tarihinde demiş ki:
md den fazla.
Ben de dört yıl önce almıştım bi md player ama işte. Kesmiyo beni. Para yığıp bi iPod alacam kesin kararlıyım.[hline]Böyle de kültürlü bi insanım yani.

arkadasım md degıl netmd, arada daglar kadar fark var, bende de normal md mevcut, gercektende ezıyet ama netmd ler ozellıkle sonynınkıler ses bakımından da cok daha kalıtelı.ustelık sınırsız bır cd e 72 mp3 sıgıyor, gıdıp alırsın 4-5 mılyona bır bos cd yıne kayıt edersın,alet zaten mınıcık. o 512 mb lık mp3 lerın hepsınden son derece kalıtelı bu sony netmdler. ha bana dersınız creative zen ozaman susarım(fıyatı 1 mılyar ustu)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Relovine, 16 August 2003 17:54 tarihinde demiş ki:
ki MP3 player ile md yi kıyaslamakta ayrı bi hata kanımca.

MP3 player bu alet gibi ses kayıt cihazı olarak kullanılabiliomu?

artı o dediğiniz mp3 playerların dayanma süresinide biliyormusunuz?2 pil sığıyor kabının içine ve 2 pil ile rahat bi 1 hafta paso dinleyerek geçebilirsiniz...

bnm 2.5 senelik mp3 player'ım (nomad2)
ses kayıt yapıyo
yeni çıkanlardada yapan var
1 pillede 10 saat çalışıyo bnm alet şimdikiler daha iyi..
ama net md ve mdler hakkında pek bi bilgim yok bişi diyemem tabi[hline][i]-->Four String Magic<--
This is [b]My Own Summer
Sosyal ağlarda paylaş

naptın sen ya, amazonda konsollar 300 mılyon burda ps2 500 mılyon, x-box 600 kusurlerde. baya komık kactı bu soyledıgın. gıt butun elektronık aletlerı burdakı showroomlardakı markalarla kıyasla enrdeyse yarı yarıya daha ucuz, senın dedıgın kacak mal kardesım, kacak malla nasıl olurda kıyaslarsın sen?
Sosyal ağlarda paylaş

bak kardes, sen kacak malı normal garantılı 0 temız bır mal ıle karsılastıramazsın. malın pıyasası bellı sen bılmem nerde gordugun fıyat onemlı degıl, kalkıpta buraya su urun aslında sukadardır dıyemezsın. malın fıyatı bellı. telefon pıyasası gıbı dusun 1 mılyarlık telefonu ben sana 600 e de bulurum, ama buraya salak salak o telefon o kadar degıl onun degerı 600 yazmam anladınmı?
Sosyal ağlarda paylaş

net md usb den aktarmasidir
icine 4 tane md boyutunda sarki sikistirmasina ldmp denir, ses kalitesi dinlenilmez hale gelir, kulaklikla anlasilir, sesi kokledinizmi dinlemiyim dah iyi dersiniz

mzn1 in 0 i 250$ a aliniyor dogubanktan mzn10 ise 360$ civari

512mb lik drive bas parmagin boyutunda yani md nin 5 te bir i boyunda, md playerin 6 da biri boyunda falan, agirligida 10 da 1i ayrica pil suresi standart sakiz pilden 5 kat daha uzun, usb den sarj oluyor, md den cok daha hizli aktariliyor, ve arkadasin 0 dedigi fiyata 1 tane alip ustune paran cebinde kaliyor[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...