Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eski sevgilinin, erkek arkadaşıyla muhabbet

EponymouS

Öne çıkan mesajlar

şimdi sen varsın. senin eski kız arkadaşın var. kız arkadaşın dediysem de yani yazılı olmayan kurallar dahilinde birbirinizden başka hiç kimseyle sevişmeyeceğinizi söylediğin bi dişi ( opsiyonel olarak erkek de olabilir bu ( her türlü opsiyon)) sonra siz ayrılmışsınız bununla, çünkü sen veya o artık başkasıyla sevişmek istiyor. işte aradan bi vakit geçiyor. sen bunun yeni sevişmek istediği (ve hali hazırda seviştiği) adamla tanışıyosun. olaylar gelişiyo. muhtemelen baya privacy içeren bir buluşma olur
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:
şimdi sen varsın. senin eski kız arkadaşın var. kız arkadaşın dediysem de yani yazılı olmayan kurallar dahilinde birbirinizden başka hiç kimseyle sevişmeyeceğinizi söylediğin bi dişi ( opsiyonel olarak erkek de olabilir bu ( her türlü opsiyon)) sonra siz ayrılmışsınız bununla, çünkü sen veya o artık başkasıyla sevişmek istiyor. işte aradan bi vakit geçiyor. sen bunun yeni sevişmek istediği (ve hali hazırda seviştiği) adamla tanışıyosun. olaylar gelişiyo. muhtemelen baya privacy içeren bir buluşma olur

+ rep lan yoksa o sen misin herif buluşmak istiyo benle >:D<

eski sevgilim yetmemiş olcak banada sevecek(diye değiştirdim malum forum kuralları) heralde :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

yoo abi. ben bulustum sevgilimin eski sevgilisiyle.
cocuk baya seker bişi. muhabbet ettik içtik falan. içinden ne demiştir bilemicem de oyle bi sogukluk falan olmadı hiç.
belki baktı dövemeyecek sırnaşayım bari demişte olabilir uehau

ama tersi bi durumu yasamadım hiç.yani eski sevgililerimin yeni sevgilileriyle bulusmadım konusmadım tanısmadım
Sosyal ağlarda paylaş

valla geçen sene ocak-mart bi hatunla takılmıştım. eski sevgilisi arkadaşımdı zaten adam ben mutlu edemedim sen et gibi bişi dedi. çokta fifiydi herif için. sonra ayrıldım falan hatundan. ben arıldıktan sonra ikimizde eski sevgili olduk. sonra noldu? o arkadaş bi daha çıkmaya başladı bu sefer ben tek eski sevgili oldum. karıştı böle asdasjd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...