Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Other Boleyn Girl

Zegna

Öne çıkan mesajlar

guzel yapım, kadro saglam. konu ilginizi cekermi bilmem ama oyunculuk 8/10 direk hemen hemen tum oyuncularda.

acıldıysa bulamadım bu arada topik.

Natalie Portman, Anne Boleyn
Scarlett Johansson, Mary Boleyn
Eric Bana, Henry Tudor
Jim Sturgess, George Boleyn
Mark Rylance, Sir Thomas Boleyn
Kristin Scott Thomas, Lady Elizabeth Boleyn
David Morrissey, Thomas Howard - Duke of Norfolk
Benedict Cumberbatch, William Carey
Oliver Coleman, Henry Percy
Ana Torrent, Katherine of Aragon

filmin konusu pek ilgimi cekmedi, hem natalie hem scarlett ayni filmde OoOo filan diye izledim ejheıj
Sosyal ağlarda paylaş

oyuncular çok iyi ama konusu tırt geldi bana.
şimdi baktım da

said:
Mary Boleyn, on dört yaşında, masum bir kız olarak kraliyet sarayına geldiğinde Kral VII. Henry’nin gözlerini kamaştırır. Kralın sonsuz ilgisi karşısında tüm varlığı alt üst olan Mary’nin krala olan aşkı her geçen gün artarken, apaçık yaşanan bu aşkın beraberinde sarayın taçsız kraliçesi olarak görülmeye başlanır. Zamanla kralın ilgisini kaybetmeye başlayan Mary, karşısında rakip olarak kardeşi Anne’i bulacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

urmesque said:
oyuncular çok iyi ama konusu tırt geldi bana.
şimdi baktım da

said:
Mary Boleyn, on dört yaşında, masum bir kız olarak kraliyet sarayına geldiğinde Kral VII. Henry’nin gözlerini kamaştırır. Kralın sonsuz ilgisi karşısında tüm varlığı alt üst olan Mary’nin krala olan aşkı her geçen gün artarken, apaçık yaşanan bu aşkın beraberinde sarayın taçsız kraliçesi olarak görülmeye başlanır. Zamanla kralın ilgisini kaybetmeye başlayan Mary, karşısında rakip olarak kardeşi Anne’i bulacaktır.

iki sezonluk dizi çıkardılar o konudan, film mi çıkaramıycaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...