Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fps boost yolu

n3mrut

Öne çıkan mesajlar

dell xps 1330'de oynayamazken şimdi 20 fps oynuyorum

pekaziz said:
DoubleW said:
Bu riva Turner sadece Nvidia ekran kartları için mi geçerli?

Ben de bu sorunun cevabını arıyorum. Dizüstü sistemler desteklenmiyor resmi olarak denmiş ama programı çalıştırdığımda resmiyi bırak ekran kartımı görmedi bile. (HD 2600 bu arada)
Sosyal ağlarda paylaş

Ilk sayfada yazanlari uyguladim, sonra da oyunu kurdum arkadasin acc'siyle denedim. En yuksek ayarlarda 16fps aliyorum.
Simdi goruntuden cok feragat etmeden hangi ayarlari kisabilirim?
Mesela disntance ayarlarini ez az kaca getirebilirim? Cunku oynarken dikkatimi cekti npc ler yanindan gectikten sonra spawn oldular. Uzaktan gozukmuyorlar sanirim?
Ayrica diger ayarlarin hangilerini kisabilirim? bu konuda kaynak gosterebilecek ya da bilgi sahibi arkadaslar yazsin lutfen.
Sosyal ağlarda paylaş

shadow u kapat,water reflection nı kapat, bloom kapalı olsun anti-aliasing kapalı olsun anisotropic filtering kapalı olsun
ayrıca çimenleri yani grass ı kapatabilirsin ,gerisini sen deneyerek yapmalısın çünkü diyer ayarları göz zevkinden neleri feragat etmek neyi etmemek istediğine bağlı
Sosyal ağlarda paylaş

8800gtx AA
Just turn the AA setting in the nVidia control panel to "Enhance the application setting" and then set the AA in the CP to the desired lvl(I like 8xQ in the CP, and 2x ingame). You will see more of a difference in games that you choose to enable AA in ingame, and the games you choose not to enable AA ingame will have no AA enabled

alintidir
Sosyal ağlarda paylaş

8600 gt var 512mb

oyuna girmeden riva turner dan reset driver yaptım başka low da 20 30 arası idi
sonra meduım yaptım ayarı çostu:)

ama arada ani fps düşmeleri oluyor(etrafa dönerken barlarda falan)ama kapalı alanlara ilk girince feci kasıyor:(
ama genellikle 30 40 arası oynuom 70 fps bile gordum bi süre boyunca(:D

gerçi daha single kısımdayım fazla kalabalık yerlerde nolur bilemiyom
en iyisi sağlam bi tane ekran kartı almak:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...