Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

karakterler silinmişmidir? bide promosyon falan varmı şu aralar?

EagleEye

Öne çıkan mesajlar

sevgiler, yazın accountu bi açıp bakim diyorum bi ay falan takıliim nolmuş oyun diye hehe
karakterler falan duruyodur dimi en son 1 yıl oldu galiba kapatalı.
ha bide promosyon falan varmı?
ayrıca en son bende malas açıktı sadece galiba, ninja pakedi açıkmıydı hiç hatırlamıyorum. ondan sonra neler çıktı, neler almam lazım oynayabilmek için oraları?
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi canım screenshotları gördüm beğendim, ama easyuo çalışmıyomuş :p
gerçi zaten karakterler işte silinmiyosa ki silinmez herhalde macroya gerek yok :P
asıl şeyi merak ediyorum ben, oyundaki her eklentiden yararlanabilmek için hangi paketi satın almak gerekiyo?
bende en son mondains legacy vardı sanırım malas ı ekledikleri paket
Sosyal ağlarda paylaş

Malası ekledikleri paket age of shadows.Baya eski bi paket oda.

Şuan herşeyin aktif olarak oynaman için ya mondain's legacy yada 9th Anniversary Collection alıcaksın.9th paketinin ML den tek farkı 6. karakter slotu ve evlerdeki yeni elf tile ları.Ml dede bu tileları görebilirsin fakat kendi evine yapamazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok gayet iyi tr de oynuyomuş gibi sayılır.Koşarken falan en küçük takılma bile olmuyo.Ama bazen işte TR'deki yoğunluğa göre ms yükselebiliyo haftasonları bu saatlerde falan 150 lere çıkabiliyo.Asıl serverın dolu olduğu saatler akşam-gece saatleri zaten.O saatlerdede 70 lerde hep.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla pvp anında yaratılıyo.Fellucada champ kasınca rahat onlarca kişi basıyo bizi. Asla boş bırakmıyolar yani. Yew moongate sürekli pk mavi savaşı devam ediyo.Dediğim gibi yaratmak gerekiyo.Pvp olduğunu duyan geliyo anında kalabalık oluyo ortam.

Kalabalık yani hala EU. Doom falan tıklım tıklım oluyo akşamları.

Mondain's Legacy de map çok büyüdüğü için artık herkes farklı yerlerde takılıyo.Belli bi yoğunluk tek noktada olamıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Demin bende bakayım dedim de ne account adını hatırlıyorum, ne email adresini...

Mail attım adamlara belki bulurlar diye de, doğru düzgün bişey hatırlamıyorum ki hesapla ilgili bulsun adamlar.

Bulurlarsa bende açarım hesabı... Özledim. 5-6 sene oldu heralde oynamayalı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...