Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Donanım/Yazılım konusu

Qui

Öne çıkan mesajlar

INTEL Q6600 QUAD CORE 2.4Ghz 8MB CACHE 1066FSB 65NM
SEAGATE 500GB 32MB SATA2 7200.11 NCQ HARDDİSK
CORSAIR 2x2 GB 800MHZ DDR2 6400 KIT RAM
ASUS P35 1333FSB DDR2/DDR3 KATI KAPASITOR CROSSFIRE ANAKART

buna benzer bir sistem ile oynayan varmi aramizda acaba yada parca tavsiye edebilecek birileri onun yerine bunu al fln diye..
Sosyal ağlarda paylaş

gellidus said:
INTEL Q6600 QUAD CORE 2.4Ghz 8MB CACHE 1066FSB 65NM
SEAGATE 500GB 32MB SATA2 7200.11 NCQ HARDDİSK
CORSAIR 2x2 GB 800MHZ DDR2 6400 KIT RAM
ASUS P35 1333FSB DDR2/DDR3 KATI KAPASITOR CROSSFIRE ANAKART

buna benzer bir sistem ile oynayan varmi aramizda acaba yada parca tavsiye edebilecek birileri onun yerine bunu al fln diye..

ramler aynı gayet memnunum ben =) bu sisteme müdahale etmene gerek yok bence.
Sosyal ağlarda paylaş

8800 gt 3 hafta
cpu mili hakkında şikayet 3 hafta

ikisi de hala gelmemiş durumda :) bilmiyorum

ben herkese sanalmarketi önerebilirim mesela. eternal bilgisayar. çok hızlılar bu konuda.

küçük örnek, siparişimi verdim 2 gün gecikti mail attım, ambalajı ezilmiş o yüzden yenisini istedik diye cevap geldi 10 dakka içinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Way said:
e6300
2gb ram
adını yazmaya bile utandığım 2 yıllık ati ekran kartım var :)

en düşük ayarlarda aoc oynayabilir miyim?

ram ve ekran kartı alıcak durumda olmadığım için oynayabilirsin/oynayamazsın şeklinde cevap verirseniz sevinirim :)

tekrar düşündümde yeni parçalar ekliyebilirim pc e bu yaz mmorpg siz geçmez :P

e6300 yeterli diye düşünüyorum?
ram lerim 667 mhz 2 tane 1 gb 800 mhz ram alsam sorun olur mu?
dx10 için vista yüklemem lazım sanırım?
ekran kartı olarakta 9600gt düşünüyorum

sizce yeterli olur mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Delacrimosa said:
Ben de şöyle söyleyim vatandan alış iyiken, teknik servisi inanılmaz kötüdür. 1 aya yakındır ekran kartı bekleyen arkadaşım var. Aman diyim...

30 is gunu icinde geri gelmediyse git aynisini yada muadilini vermek zorundalar.. Muadilini kabul etmeyip bir ust modelini aliyorsun genelde..

tuketici haklarini iyi bilelim pesinden kosalim yoksa kimse kimseye bedava mal vermez.. Powersupply im bozuldu 30 is gunu sonra gittim begendim yeni powersupply i aldim ciktim :)
Sosyal ağlarda paylaş

gellidus said:
Delacrimosa said:
Ben de şöyle söyleyim vatandan alış iyiken, teknik servisi inanılmaz kötüdür. 1 aya yakındır ekran kartı bekleyen arkadaşım var. Aman diyim...

30 is gunu icinde geri gelmediyse git aynisini yada muadilini vermek zorundalar.. Muadilini kabul etmeyip bir ust modelini aliyorsun genelde..

tuketici haklarini iyi bilelim pesinden kosalim yoksa kimse kimseye bedava mal vermez.. Powersupply im bozuldu 30 is gunu sonra gittim begendim yeni powersupply i aldim ciktim :)

banada bi keresidne kart artık stoklarında olmadığı için hediye çeki vermişlerdi. ekran kartını 1 aydır beklemesi vatnla ilgili değilki, ithalatçı firmaya gönderiyolar sonra bekliyolar. kendileri tamir etmiyolar yani. hangi firma olursa olsun bu olay böyle malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Q6600 2.4 > 3.02 overclocked
Asus Maximus Extreme
Alpha Cool sıvı soğutma(anakart ve işlemci sogutmasında)
4x1 Kingston Hyperx DDR3(1375mhz)
XFX 8800 GTS xxx edition(320mb,320bit fabrika cıkışı ocli)
4x250GB (16mb önbellek - Raid 0)
24" Benq full hd (1920*1200)
Vista x64 Ultimate sp1
Nvidia Driverı : 169.44 forceware

Medium ayarlarda 1920*1200 bloom kapalı , aa kapalı : şehir dışı 70+fps şehiriçi 50+ fps

Gecen hafta ram 2gb'ti g15te ram kullanımı %85'lerde olunca yetmedigini düşündüm 4'e cıkardım fakat fpsdeki oynama 3-4 oldu.

Oyun sırasında makinada kitlenme oluyorsa ve makinaya reset atmadan kurtulamıyorsanız 169.44 driverlarini kullanmanızı tavsiye ederim.

Şehir içinde anormallikler serverla alakalı ve devlere göre kısa zamanda daha iyileştirilmiş hale gelicekmiş.

Yeni ekran kartı alıcaklara en az 512 mb olmasına dikkat edin :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya bnm 2 gb ram 1.6 amd çift çekirdek işlemci 256 mb paylaşımlı ge force 7200 go ekran kartlı laptopta 7 fps yi geçemedim, çok yavaş bu en kötü 15 20 flm olması gerekmez miydi, çok inanılmaz bişi mi istiyor oyun yoksa bnm makinada driverlarda mı bi sorun var anlamadım, ekran kartını da update ettim ama go driverını bulmak zor hele 7200 eski olduğu için daha da zor. napmam lazım bir fikri olan var mı? bu arada oyunda surekli takılıyor bilgisayarı kilitliyor kapamak zorunda kalıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

başka topiğede yazmıştım ama burayı sonradan farkettim. burayıda okudum ama yinede bişey çıkmadı.yönetici arkadaşlar gerekli görürse silsinler diğer mesajı,yeri burası sanırım. tekrar özür dilerim.

hazır wowdan kurtulmuşken bu oyunu gördüm.yazılanlar falan da hoşuma gitti, fena gazlıyım alıcam haftasonu sanırım.

fakat aklıma takılan bir nokta var.şu an oynayanlara bir sorum olacak.benim bilgisayarda sorun yaşarmıyım acaba,biraz eski makine.P4-2.8, 1gb ram,6800GT grafik kartı.

öyle süper grafiklerle full detay oynamak derdinde değilim de oyun çok yavaş çalışırsa da olmaz yani.bi sitede gördüm oblivion oynayabiliyorsanız aoc tatmin edici seviyede oynanır falan diyordu. varmıdır aslı?
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu her kapattığımda windows hata veriyor. 64bit ultimate.

2gün önceki patch ten sonra böyle olmaya başladı. repair falan da ettim işe yaramıyor. oyunu her açtığımda soruyor repair ediyimmi diye ama hiç bir hata bulamıyor. bende artık etmemeye başladım. can sıkıcı bir durum.. her kapattığımda hata veriyor ve doğal olarakta her açılışta soruyor repair ediyimmi diye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...