Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Britney Spears - Toxic

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

Hormonal zayıflıklarımızı kullanıyorlar, yapabileceğimiz bişi yok. Anca yanımızda bi abla taşıyıp klip çıktığında gidip elektrik tellerini falan kesmesi lazım başka türlü durdurulmaz izlenmesi. Bi de klibin sahne arkasını izledim, kısaltılmış versiyondu heralde program arasında verdiler. Orda uçak sahnesindeki göbekli adama "Hayatının en şanslı günündesin" diyerek dalga geçiodu prodüktörler. Daha sonra Britney bornozla geliodu, siz bu sahneye giremiosunuz çünkü üzerimde sadece pırlantalar var diodu. Sonra da sahne arkası bitti. :-([signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

"yes, the rumors are true britney is set to release yet another brilliant album, but this time things are going to be a little bit different. First of Britney has decided to do her first ever concept album, something which rarely happens in the pop scene. Secondly britney is planning to go more toward to heavy metal side of things on this album, a decision that was at first frowned apon by record compainies, but has now been reconsidered due to some demo tapes sent in from heavy metal band children of bodoms lead singer alexi laiho. Laiho had this to say " I think this change is great for Britney and the reason I wanted to help was that I think this album will really help pop fans discover metal." Laiho will be covering the musical side of the album. Now you may be asking what will the concept be about? well sadly britney, who has written all the songs her self has decided not to tell us what the concept is untill after the albums release."I think not telling any the concept will is a good idea." britney said, "it will keep people guessing." When confrounted as to why she had decide to go heavy for the new album britney had this to say: "Well for my next album I really wanted to do something different, something that would shock people. Well after being given some metal cd's off an old freind to listen to I decide metal was the way to go for the next album. So I got in touch with Alexi and he was rapped about the idead, but at first he thought it was a prank call!" Another major change to the album is britney's singing style which has gone from her usual strained pop tone to a more angry "metal chick" voice. Well thats all for now, keep you guys updated as more news about the new album unfolds, in the mean time we will just have to wait and wonder a what this new and completly different britney album will sound like."[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...a Dream for the Blind...
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

açıkcası bu konuyu açtığımı bile unutmuştum gecenin bir vakti klibi izlsedikten sonra sırf bu konuyu açmak içim bilgisayarı açmış ve konunun açılıpğ mesajı girilmesinin akabininde direk yatmıştım
şimdi bakınca da beklemediğim kadar mesaj vardı ve hepsinin "hade lennn" "aha babacum britney mi dinliyor!" gibi ithamlara maruz kalacağımı sanıyordum ama meğersem yalnız değilmişim

saolun var olun
bu arda
VİVA BRITNEY![signature][hline]Bir sana hasterim, bir de sabah uykusuna...

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada klibi izlemeyi azaltmalıyım
yoksa allah korusun ritim falan hoşuma gitmeye başladı sanırım ..
sabah kahvaltıdayken babam içerde zap yapıyodu
birden buna denk geldi
ben heyt höyt süfer müzik diye içeri gittim
aha britneydi bu di mi edasında aynen geri döndüm eauah[signature][hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

imdak!
şarkı beni etkisi altına aldı

With a taste of your lips,
I'm on a ride,
You're toxic,
I'm slipping under,
With a taste of a poison paradise,
I'm addicted to you,
Don't you know that you're toxic?
And I love what you do,
But you know that you're toxic!
But you know that you're toxic!
[signature][hline]Bir sana hasterim, bir de sabah uykusuna...

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...
Sosyal ağlarda paylaş

abi kaç mb lık olan orjinal fake yemeye gıcığım da acayip te merak ettim arcane i bile popçu yapan klibi. İndiren varsa size ını yazabilirmi? (Ör: 1245621kb gibi...)[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

kazaa dan 9 küsür mb lık bır dosya ındırdım. 320 *240 mı neydı çözunurluk. fake degıl yanı indir. hatta kazaa acık su an bendende cekebilirsin. DeliDeuce@kazaa[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

he tamam 9 luk olanı indiriyodum zaten. sağol deli.[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 02 February 2004 17:28 tarihinde demiş ki:
he tamam 9 luk olanı indiriyodum zaten. sağol deli.

benden cek lam hızlı alırsın :) zaten dosya 4 kişide var gözukuyordu benle 5 oldu :)[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...