Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Peki F.B takımında yabancı oyuncular neden barınamıyo(Hooijdonk istisna) :P

insight_13

Öne çıkan mesajlar

Siz F.B taraftarları neden maglubiyeti kabul etmiyosunuz??...bu sadece ortega meselesi deil...revivoyuda oynatmadınız...uche konusuda ise konusamazsınız..cunku adamı once turk yaptınız yabancı statusunden oturu sonrada topla bavulu valizi yallah...revivo G.S'ye gidincede TUTUSTUNUZ...suc bende ki F.B'li taraftarlara konu atıyorum...:(
Sosyal ağlarda paylaş

uche 98 yılında türk oldu 2002 ye kadar fenerde oynadı şu anda 35 yaşında susunda emekli olsun.rapajc kendi ayrıldı zaten geldiğinden beri mutsuzdu.giderken telefon faturalarını bile ödedi türkiyede fenerden başka takımda oynamam dedi.mirkoviç sözleşmesi bitti yenilenmedi ayrıldı.revivo ise ortegayı kıskandı adam daha gelmeden 10 nolu formayı bırakmam diyerek gereksiz sorun çıkardı.sakatım diyerek ülkesine gitti orada iş takip etti.şimdi nerde bilmiyom...bu arada israili protesto eden gs taraftarları pankart açarak haim defol demişti sanki soykırımın suçlusu gibi yalnız 1 sene sonra kurtarıcı olarak metin oktayın 10 nolu forması verilm
iş tribünler onu bağrına basmıştı.tıpkı kefen giyen baliç gibi.sms yoluyla kadro dışı kalan abdullah gibi...ortega konusuna gelince o konuda yorum yapamam.çünkü yakında türkiye arjantin arasında diplomatik kriz çıkacak
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahcede sorulması gereken soru bence umit milli takımın yanlıs hatırlamıyorsam 7 oyuncusunun(yanlıssa lutfen duzeltin) gelecegini sondurdu... Ve en onemlisi milli takımımızın gelecegine comak soktular... Ayrıca Ortega olayıda her zmn dedigim gibi turk futboluna deil dunya futboluna atılmıs en buyuk kazıklardandır...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ortega konusu: para bizim istediğimiz gibi çar çur ederiz. Gerekirse yırtarız orteganın lisansını...
uche konusu: Adam fener'de 7 sezon banko oynadı 33-34 yaşında da gitti. ama hala I LOVE YOU UCHEEE...
Rapajic: Geldi çatır çatır oynadı 30 küsür assist yaptı ve gayette sorunsuz ayrıldı.
Revivo: Gs ye gitmesine hiiiç bozulmadım. Çünkü Revivo kötü futbolundan dolayı FB'den gönderilmişti. (İmzayı atana kadar süper oynar atınca yatar)
son olarak ümit milli takımı mahvetti diyenlere...
Kalecilerimiz ümit milli de ve banko oynuyolar
Selçuk, Kemal, Tuncay, Semih, Servet takımda sürekli şans bulan ve bulacak olan oyuncular. Bu sene kadrosunda en çok "genç" le mücadele eden takım Fenerbahçe değil mi?
Nasıl oluyo da FB türk futbolunun geleceğinin içine etmiş oluyo onuda anlayamıyorum.
İki rekat puan tablosunda BJK'yi zorladık diye anlamsız topicler açıp durmayın FB alehinde...[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SM0KE, 11 February 2004 16:39 tarihinde demiş ki:
ortega konusu: para bizim istediğimiz gibi çar çur ederiz. Selçuk, Kemal, Tuncay, Semih, Servet takımda sürekli şans bulan ve bulacak olan oyuncular. Bu sene kadrosunda en çok "genç" le mücadele eden takım Fenerbahçe değil mi?
Nasıl oluyo da FB türk futbolunun geleceğinin içine etmiş oluyo onuda anlayamıyorum.

Tuncaya bi şey demem oynatıyosunuz ama ayıptır serveti bi kere son 5 dakka oynattınız buna da oynatıyorum demeyin!!!
Peki sana sorarım fenerbahce umit milli oyunculara talip olduktan sonra neden bariz bir dusme oldu performanslarında???
Semihi sezon basından beri bi kere ilk 11 oynatmadınız yanlıs hatırlamıyosam ama smihi de nasıl aldın bunların arasına anlamadım o da ayrı bi konu... Selcuka gelecegin tugayı diolardı simdi ne oldu artık herez elestirior kemalin de performansında buyuk bir dusme war...
Bi de orteganın lisansını yırtarız bizim deilmi para die dusununen bir zihniyete nasıl umit milli takımı emanet edilebilirkii siz onlarında lisansını yırtmaya kalkarsınız!!!!!!!!![signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

peki sonuc olarak ne oldu selcuk kendini gelistiremior diosunuz, serhat(hiç sewmesemde) ortalıkta yok sakat sanırım ama ondan once de ne antremana cıkıo nede maclara cıkıodu... En cok sa serwet için uzuluyorum sırf gs almasın die oyuncuyu aldınız ve yedek klubesinde curumeye bıraktınız gecen yarı en ii defanslardan biri olarak gosterilen adam su anda fbde huzursuzluk yaratıor peki bunlar turk milli takımının gelecegine comak sokmak deilmi???[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

serwet neye gore hazır deil lucianonun daha ii oldugunu kimse bana soyleyemez ve unutmayın defans oyuncusu oynadıkca gelişir!!! eger sen bir oyuncuyu aldıktan sonra oynatmazsan o oyuncu kuser we takımda huzursuzluk cıkartır... Madem ilersi için dusunuyodu o zmn nie ilerde almadı yada opsiyonlu yeni bir sozlesme imzalamadı???[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece 20 Lig maçını göze alırsak:
Servet 4 (1'i İlk onbir)
Semih 9 (1'i ilk onbir)
Kemal 11 (10'u ilk onbir)
Selçuk 17 (hepsi ilk onbir)
M. Hanefi 7 (4'ü ilk onbir)

Bunlardan Kemal, Servet sakatlıkları yüzünden. Diğerlerine nispeten daha az oynadılar. Selçuk daha çok genç yavaş yavaş ısınacak.

Ortega konusunda neden üzüldüğünüzü anlayamıyorum. Sonuçta adam sanki İstanbul'da, tüm antremanlara geliyor da biz onu kadroya almıyoruz gibi mi düşünüyorsunuz. Adam kaçtı, fener parasını ödemişti, Fifa'da bizi haklı buluyor eee napalımdünya starına bişey olmasın diye 11M doları çöpe mi atalım. Ya gelir paşa paşa oynar, ya getirir parayı istediği takıma gider, ya da 4 sene boyunca oturup futbol hayatını bitirir. Bu kadar basit.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SM0KE, 11 February 2004 17:22 tarihinde demiş ki:
Sadece 20 Lig maçını göze alırsak:
Servet 4 (1'i İlk onbir)
Semih 9 (1'i ilk onbir)
Kemal 11 (10'u ilk onbir)
Selçuk 17 (hepsi ilk onbir)
M. Hanefi 7 (4'ü ilk onbir)

Bunlardan Kemal, Servet sakatlıkları yüzünden. Diğerlerine nispeten daha az oynadılar. Selçuk daha çok genç yavaş yavaş ısınacak.

Servetin sakatlıgı kulliyen yalandır serweti aldırlar cunku gs de aynı zmnda serweti almaya calıstı ve serweti dauma hiç sormadan aldılar... Serwet madem sakat neden her mac klubede adam neden her mac sonu acıklamalarda bulunuyor lutfen biraz da dusun bakalım serwet neden isyan ediyor!!![signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SM0KE, 11 February 2004 10:32 tarihinde demiş ki:
ehe lol be.. uche Fenerde tutunamadı diyen bi adamla futbol tartışmak ne kadar doğru olur bilemiyorum...

+1907
Bu arada tora SANANE. Sanane kardesım. oynatırız oynatmayız SANANE

[Bu mesaj Merih tarafından 11 February 2004 18:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Merih, 11 February 2004 18:02 tarihinde demiş ki:
Bu arada tora SANANE. Sanane kardesım. oynatırız oynatmayız SANANE

[Bu mesaj Merih tarafından 11 February 2004 18:04 tarihinde değiştirilmiştir]

Sen turk futbolunun zehirlenmesine gozcu kalmak istiyosan ne diim... Daha da baska seyler yazmak istemiyorum yeri deil...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Merih, 11 February 2004 19:58 tarihinde demiş ki:
ok fızban pardon, cıleden cıkartır adamı. bısı demıyorum dıyor, dayanamıyor sacma sapan seyler yazıyor yıne.

Sen kimsin ya ne yapmak istiyosun unutmaki senin gibi dusunenler yuzunden turk futbolu ilerlemiyor... eger sen dersenki bi oyuncuyu baska bi klup alsın yararlanamasın ve futbolcunun hayatı da onemli deil dersen o zmn turk futbolu ilerlemez bu sadece bu konu için deil her konu için gecerlidir... Sen sadece kendine ve kucuk cemberinde bakarsan senin gibiler yuzunden ne bu turkiye ilerler ne de turk futbolu... Bu kadar duyarsız bu kadar at gozlukleriyle dolasmayın artık sadece bu gune deil ileriye de bakın...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...