Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gs li futbolcular gay barda olay çıkardı

-Mandrake-

Öne çıkan mesajlar

kavga çıkardıkları yer gay bar değil

ritz carlton, red room adlı bar

ha gay bar'a gitmek için eşcinsel mi olmak gerekiyor ? yoo pekte güzel kadınlar takılır oralara genelde, ehe işini bilen oralara gider genelde, tabii bide medyadan kaçmak isteyenler[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenderleme, 08 February 2004 13:45 tarihinde demiş ki:
gördükleri beşiktaşlı futbolculara saldırmışlardır :P

cık cık cık ne ayıp:)
sanırım yaklananlar umit karan, berkant ve suat usta galiba...
cunku bugun milliyette bu oyuncuların barda yakalandıgını soyluyorduda hangi bar oldugunu soylemediler... belki bir baglantı wardır;)[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
gayim
gaysin
gay
gayiz
gaysiniz
gayler

ya sizene lan adamlar gayse gay lol
nesi rezzalet gay olmalarıın
cinsel tercihleri öyle
hem ben gay olanlara tam destek veriyorum
en azından memlekette daha cok kız serbest kalıyor ve erkek basına düşen kız oranı artış gösteriyor

from grandmaster sap dyna
bitirme tezim
bitirince sap diploması alcam doktoraya baslarım sonrada[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
irc.ttnet.net.tr #gecevardiyasi
Sosyal ağlarda paylaş

bu ne rezalettir ya bi de üstüne espri yapıosunuz
gay bar fln deil gazetede we spor haberlerinde gördüm sadece bara gittikleri için kadro dışı bırakılmışlar. zaten ümit we berkantla imza krizi de wardı. volkan da bunlara uyup bara gidince o da kadro dışı kaldı
gay bar fln bi gitsin o sansasyon yaratıp izleyici çekip kapanmaktan kurtulmaya çalışan startv. şu an analarını satıcak durumda startv herşeyi yaparlar o yüzden[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...