Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SK vs KJ video

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Ne nihl ne de ben SK addler'i immunity'le geçtiği için SK nın kill'i geçersizdir demedik. Ama adım gibi biliyorum fixlenicek bu olay çünkü kesinlikle "intended" değil.

Bu arada son 2 gün ( pazar ve pazartesi ) bir sürü düşük % li wipe yedik bunlara 2 tane 1% wipe dahildi. Method da SK da aynı gün bir sürü düşük % li wipe yedi. Böyle bir durumda düzgün sinister reflection'ı beklediler demekki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence fix gelecek bu çarşamba. Ee tabiki first kill tagı değişmeyecek ama insanlar şunu bilecek evet SK KJ first kill yaptı ama bir açıktan faydalandı ve bu boss hiçbir haksızlık olmadan ilk önce Method tarafından öldürüldü. Yani bir nevi Method sempati kazanırken SK üzerinde kötü bir imaj oluşacak.

Ayrıca sağda solda gördüm insanlar normal bişey yapmışlar gibi SKyı savunuyor. Tabiki farkındalar böyle birşeyin olduğundan yoksa bu abilitylerin o anlarda kullanılmasının bir sebebi olamaz. SK first killin TS kayıtlarını verse eminim %25de addlerin gelmemesi sonrası amaçlarına ulaştıkları için deliler gibi çığlık attıklarını duyabilirdik. Belkide bu çığlıklar kill sonrası duyduklarımızdan bile fazladır :)
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:
şu an yapabilinicek en normal şey
bekleyelim
bi haftada kadar hotfixlenmesse o zaman birbirnize laf atarsınız

ayrıca wissye sadece onlardan farklı düşündüğü için

Algıyla ilgili bir sorunu olan , kapasite engeline takılan ,Çapsız yorum yapan, haksız , sempatizan

olmuş,eh be abi az sakin olun ya

wissye dair bişey deildi official da neler neler var.. çoluğa çocuğa lafda anlatamıyosun yarım saat anlat sonunda ama bu böyle diyebiliyo.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Ya ilk killerde olur böyle şeyler. Aylar sonra kimse yapılanları hatırlamıyacak ama "world first" baki kalacak. Helede bu adamlar gibi işin tamemen ticari olduğu ortamda bulunan bu tarz bir açığın kullanılmaması garip olurdu.

Şimdi hem nihlathak'tan hem de Wispy'den elini vicdanına koyup şuna cevap vermelerini istiyorum. Yaptığınız killerden 48 saat önce bu olayı fark etseniz sizde kullanmaz mıydınız?

Cevap hayırsa o zaman sadece killiniz için değil bunun içinde helal olsun diyorum.

Bi denemede bize de addler gelmedi ama tutup abuse etmedik.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:
Kendi çapımda raid yapmış biri olarak, Method'a vs. ye saygım sonsuz ancaaak, konu ile ilgili olarak sadece "QQ MORE" diyebiliyorum. Arkadaşım ne kullanarak keserse kesmiş bir tam gün önce kesmiş adamlar, zaten hayvana bağlamışlar, son addler çıkmış iken nasıl keseceklerini mi bulamayacaklardı 24 saatte. Lütfen, insan olalım, Sezarın hakkını Sezara verelim. Mage ice block açmış ta öyle olmuş, raidde 1 mage var, %4 şanstan bahsediyoruz burada. Teeeeh. Yazık be.

Bunun QQ ile ilgisi yok, zaten yazmisim orda first kill first killdir diye okumuyosun sonra QQ diyosun...
Sosyal ağlarda paylaş

Cellobello said:
[
wissye dair bişey deildi official da neler neler var.. çoluğa çocuğa lafda anlatamıyosun yarım saat anlat sonunda ama bu böyle diyebiliyo.. :)

wissy ile wispyi karıştırmışmdır fln fln
ama şu varki
kim olursa olsun,burası wow-eu forumları değil,wow-eu forumlarıylada karşılaştırmamalı,offical forumlardaki genel kabalık burayla karşılaştıralacak gibi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Offical forumlardaki kabalık değil zeka fakirliği çeken amaçsız bireylerin şuursuz haykırışları, okuduğunu idrak edemeyen bir zihniyetin hiçbir bilgisi olmadan oturup ahkam kesmesi. Onlar yapıyor diye oradan örnek alıp burada bunu uygulamamız mı gerekiyor ? Kötü bir olguyu değerlendirme unsuru olarak görmek seviyemize sınır koymaktan öte bir işe yaramaz. Yoksa yarıyor mu ?

Ne demek qq more :) Hakikaten yahu... Sanki buraya gelip amanın first killeri iptal bizim first kill geçerli diyerek acıtasyon yapmışlar gibi fişlemişsin ikisini (ya da birini). İkiside bu hata eğer fixlenirse blizzard tarafından bu kill temiz bir kill olmaktan çıkar ama first kill gerçeğini ortadan kaldırmaz demiş. Elbette fixlenecektir çünkü fightın en önemli unsurunu bir yeteneğin ortadan kaldırması kabul edilemez. Fixlenmezse ne olur set up buna göre kurulur addsiz güle oynaya herkes KJyi farma alır.

Mucx :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim video upload oldu ama daha warcraftmovies in adminleri siteye yazamadilar :/ Bi iki gun daha SK kalsin istiyolar sanirim ana sayfada.

Bizde de %55 civarinda mage ice block acmis, bi de adam kendi pov'undan gostermis actigini, inceledim ne bok yemeye acmis o ice block'u die, sonra anladim adamin cani %63lerdeymis ve KJ flame dart atmis, bu da can havliyle ice block acmis. Addler geldikten sonra acmis aslinda ama zamanlamasi cok yakin addlerle, devamini izledim bakiim %25 te acacak mi die, %33 te acmis gene can havliyle. Abuse edecek olsa heralde %25'i beklerdi. Keza paladinler bubble filan acmamis 55 te 25 te filan, ilk bakista saibeli gozuktu ama sonra anlasildi durum.
Sosyal ağlarda paylaş

Zzz

Çok uzadı bence ya. Ne nihl ne de ben "lol eğer bunu exploit etmeselerdi method ya da nihilum world first alırdı, kill legit değil vs." demedi. Ama bazı insanların gözünde değer kaybetmiş olabilir. SK'nın da pek umurunda değil azınlığın ne düşündüğü bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Method exploit yapmaz sütten çıkmış ak kaşıktır diyen olmadı ki zaten. Eğer farkedilseydi her türlü kullanılırdı adım gibi eminim, ki hatırlıyorum daha önceden kullandığımız zamanlar olmuştu bu tarz şeyleri. Vashj ta fear ward abuse etmiştik mesela, ayrıca bütün raide SS basmıştık değiştirilmeden önce, sonra archimonde ta ağaca çıkılabiliyordu ilk zamanlar ve ateş gelmiyordu oraya falan.

Burda ayıp SK yada Method'un yada başka guildin değil, Blizzard'ın, adam gibi test etmediği için. Ha şu var şaibeli first kill denebilir ama yine haksız bence, çünkü er yada geç herşeyin sorunsuz gittiği bir deneme yine first kill ile sonuçlanırdı büyük ihtimalle.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir sey konustugunuz yok ki...
Yaptiklari taktik olarak bile degerlendirilebilir. `bug abuse, exploit` oldugunu bir GM kendilerine soyleyene kadar `intended` olarak degerlendirilebilir. DI abuse sokaktan gecen adama cevirip sorsan exploitti.
SK'yi sevmiyor olabilirsiniz, tarzlari hosunuza gitmeyebilir bla bla... Ama first killerine bok atmak icin daha iyi gerekceler lazim. SK zaten hem Muru'da hem KJ'de 1.5-2 gun fark atti. Biraz da takdir etmeyi ogrenmek lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

Nihlathak, "Mageler sırf exploit için (Yada her ne diyosan artık) Cold Snap almış" demişsin. Talentlara bakmadan önce acaba gerçekten onun için mi diye düşünseydin. SWP yapan magelerin çoğu şuan da -Icy Veins'i- daha fazla kullanmak amacıyla Cold Snap alıyolar, bu ne KJ de 2. ib yi kullanıp abuselamak için ne de ib yi daha çok kullanmak için. Eh atıp tutmak hoş tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

oradaburada said:
Nihlathak, "Mageler sırf exploit için (Yada her ne diyosan artık) Cold Snap almış" demişsin. Talentlara bakmadan önce acaba gerçekten onun için mi diye düşünseydin. SWP yapan magelerin çoğu şuan da -Icy Veins'i- daha fazla kullanmak amacıyla Cold Snap alıyolar, bu ne KJ de 2. ib yi kullanıp abuselamak için ne de ib yi daha çok kullanmak için. Eh atıp tutmak hoş tabi.

Tamam canim dediginiz gibi olsun bana oyle geldi bi an demek ki, ayar oldum da adamlarin yaptiklarina.

Yine de su son cumleni yazmana gerek yoktu, gereksiz haras olmus.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...