Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue pve talent

Stblack

Öne çıkan mesajlar

yeni yeni roguela pve yapmaya basladım.alısılmısın dısında ve raide buff verebilecek bi talent dusundum.acaba sizce 40 combat/21 sub nası.hemoyu raid buff yapması icin dusundum yanılmıyorsam hemo 42 pyhsical dmg arttırıodu*10 her hemoda(raiddeki melee bollugunu dusunursek)+420 dmg gibi bir katkı saglıyor sizce yararlı olur mu
Edit:combatla subı birlestirince iyi bir talent cıkar mı ki?hic denemedim deneyen varsa fikir belirtmesi ii olur...
Sosyal ağlarda paylaş

illaki hemo ile pve yapıcam diyorsan;

http://www.wowhead.com/?talent=f0eboZ0eV0bVzLMZxMe0MhMo

şu tarz birşeyler önerebilirim. tabi klasik combat talentı kadar dps yapamasa da gayet iyi sayılır.

bu da combat sword için klasik talent; http://www.wowhead.com/?talent=f0ebovZMIV0bVzxMGkt
Sosyal ağlarda paylaş

eet biliom klasik talentleri de iste ne bilim dusundum bi an raid bufflama olayını.tabi en kolay combat dediginiz gibi en ii dpste combatta.bi ara da combat dagger dusunmustum olur mu acaba die ama surekli bi o tarafa bi bu tarafa kosturman gereken bosslarda bi de arkasını bulup aralıksız dps yapmak zor ve cok focus isteyen bi talent die vazgectim.
Sosyal ağlarda paylaş

Stblack said:
40 combat/21 sub nası/quote]

Eğer bir PvE build istiyorsan 100% alman gereken talent relentless strike, Combat'tan da Dual Wield spec. Eğer çok değişik bir spec arıyosan bu ikisini alarak değişikliğe git . Ama şu anda tek iyi spec 20/41/0 combat swords. Diğer her spec ( combat dagger, combat mutilate, hemo swords ) ciddi anlamda dps kaybediyor.

Dps önemsiz dersen eğleneceğin bir spec seç. Mutilate eğer dps kaygın yoksa bayağı keyiflidir. Combat daggers'a pek bulaşma özellikle Hyjal yapıyorsan.
Sosyal ağlarda paylaş

eet archimonde kasıoz su anda onun icindir ki daggerı gereksiz gordum:)dagger eglencelidir keyiflidir ama iste malum turkiye baglantısı bazen sapıtıncı keyfi kalmıo hareketli fightlarda trashlerde vs vs.ne bilim ole bi tribe girdim deisiklik olsun falan die neyse combat assastan sasmayayım:)
Sosyal ağlarda paylaş

improved ss 2/2
lightning reflexes 3/5
precision 5/5
deflection 5/5
riposte 1/1 ( bu ikisi biraz filler, kaybettiğin hp den dolayı oluşacak downtime ı azaltmaya yönelik. Istersen snd 3/3 al)
dual wield spec 5/5

Assassination a dönüyoruz.

5/5 malice
2/2 murder
3/3 ruthlessness
1/1 relentless

Gibi birşey olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Combatla başlıyoruz önce;

10-11 = Improved Sinister Strike 2/2

Hemen sonra Assassination'a geçiyoruz;

12-16 = Malice 5/5
17-19 = Ruthlessness 3/3
20-21 = Remorseless Attack 2/2
22-22 = Relentless Strikes 1/1

Tekrar Combat'a geri dönüyoruz;

23-25 = Lightning Reflexes 3/5
26-30 = Precision 5/5
31-33 = Improved Slice and Dice 3/3
34-35 = Improved Sprint 2/2
36-40 = Dual Wield Specialization 5/5
41-41 = Blade Flurry 1/1
42-45 = Fist/Mace/Sword Spec 4/5 (Elinde hangi tür silah varsa)
46-47 = Weapon Expertise 2/2
48-50 = Aggression 3/3
51-51 = Adrenaline Rush 1/1
52-53 = Vitality 2/2
54-54 = Fist/Mace/Sword Spec 5/5'e getiriyoruz
55-55 = Endurance 1/2
56-60 = Combat Potency 5/5
61-61 = Surprise Attacks 1/1

Assassination'a dönerek;

62-66 = Lethality 5/5
67-70 = Vile Poisons 4/5

http://www.wowhead.com/?talent=fMe0ovZMIVobVzxMGot