Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lineage II

McsPeyn

Öne çıkan mesajlar

www.lineage2.com adresinden de anlaşılabileceği üzere bu oyun Unreal motoruyla yapılmış bir MMO. Şu anda oyunun Kore dışında beta test süreci bile başlamadı ama yakında US test süreci başlicak. Oyunun sadece US serverları olacak ama tüm dünyadan bu serverlar üzerinden oynanabilecek (Shadowbane gibi). Oyunda grafikler Unreal motorunun geliştirilmiş haliyle yapıldığı için baya güzel. Ayrıca aktif olarak ejderha sürebiliyorsunuz (at sürer gibi). Oyunun Kore betasını indirip İngilizce patchleyerek deneyebilirsiniz. Yalnız indirmeniz gereken dosya en az 1 gb :). Bende ADSL tarzı kesintisiz internet olmadığı için ben indirip deneyemiyorum. Sitesine girin, bakın beğenenler olursa betaya nasıl kayıt olmak gerektiğini yazmaya çalışıcam..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

konuşuyorlar ama bir çoğu sevmiyor,pvp bence çok dengesiz casterlar aşırı güçlü oyun çıkana kadar düzelir ama beta oynıyacaksanız caster açın rahat edin[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

aslında north amerikayı bekleyin şuan serverlarda anlamsız sorunlar var eskiden zerre olmayan lag tavana vurmuş durumda bazı programsal sorunlar olduğunuda duydum 3rd party proglarların koruması kırılmış onu düzeltmeye kasıyorlar bekleyin temiz temiz north amerika oynayın[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

Hmmm....
Evet inceledım ve bıreysel grafık bakımından su ankı WoW a takıyor dıyebılırım ama ortam grafıgı bakımından WoW daha onde belkı gırılebılır ama Warcraft evrenı gıbı ınsanları etkıleyecegını zannetmıyorum..[signature][hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun
Sosyal ağlarda paylaş

oyun piyasası iyicene sapıttı ya bu oyunun grafikleride çıkmadan demode oldu :) wish geliyor 2004 sonunda gerçek anlamda ilk mmorpg, 10k lık serverları destekleyen ilk oyun ama aletin min configi radeon 9700 p4 2.4 512 mb ram[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

Sosyal ağlarda paylaş

FFXI Online a çok benziyor L2 birçok yönden, ama daha iyi görünüyor ondan. kesinlikle oynanabilitesi çok yüksek oyun. bide kullanıcı sayısının milyonlarca olacağı göz önüne alınınca harbiden bakmaya değer gözüktü bana :)

hatta sitesinde yazmayan bazı şeyleri mail attım sordum bekliyorum cvp.

çıkış tarihi felan belli mi bunun?[signature][hline][i]Wow - MM - SmS

[Bu mesaj Norak tarafından 20 January 2004 20:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

l2 de karakterlere alışmak biraz zor çizgi film seyreder gibi oluyorsun bir süre birde oyun solo olarak akıcı değil grup bulmak lazım[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

Sosyal ağlarda paylaş

Oyundan ilk izlenimler:
Bi kere basta grafikler sufer bence sistemim de iyi grafikler muthis ozellikle sehirler yani basladiginiz yer cevre doga fln sufer bayildim.
Karakter modellemeleri muthis su anda sanirim az cesit tip secebliorus ama sufer karakterlerin modelleri
oyundaki race ler cok gusel olmus dwarf,dark elf,human ve orc hepsinin spell casterlari ve warrior typle lari bu da bi usur class war demek
su anda daha lvl 6 yim grup/dungeon fln nasi bilmiorum ama cok iyi olduguna suphe yok zati bu sure sonra grupla kasmak gerekiyo sanirim ama tabi millet taywanli fln zor olabilir
bi de oyun asiri full yane beta olmasina ragmen 14 tane beta serveri war hepsi de full gibi gorunuo town lar insan kaynio
oyun sufer yani soliyim ben begendim baya pvp fln ansi merak ediorum onemli olan grafikler den cok denge fln oyunda bakalim nasi olcak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bloodscalp, 21 January 2004 17:20 tarihinde demiş ki:
Oyundan ilk izlenimler:
Bi kere basta grafikler sufer bence sistemim de iyi grafikler muthis ozellikle sehirler yani basladiginiz yer cevre doga fln sufer bayildim.
Karakter modellemeleri muthis su anda sanirim az cesit tip secebliorus ama sufer karakterlerin modelleri
oyundaki race ler cok gusel olmus dwarf,dark elf,human ve orc hepsinin spell casterlari ve warrior typle lari bu da bi usur class war demek
su anda daha lvl 6 yim grup/dungeon fln nasi bilmiorum ama cok iyi olduguna suphe yok zati bu sure sonra grupla kasmak gerekiyo sanirim ama tabi millet taywanli fln zor olabilir
bi de oyun asiri full yane beta olmasina ragmen 14 tane beta serveri war hepsi de full gibi gorunuo town lar insan kaynio
oyun sufer yani soliyim ben begendim baya pvp fln ansi merak ediorum onemli olan grafikler den cok denge fln oyunda bakalim nasi olcak

kabul edildin mi yani .. ? ne çabuk .. ehmm yok nrth america beta sı için değil sanırım ;neyse .. [signature][hline]sadece ölüm ...

[Bu mesaj odchu tarafından 21 January 2004 18:35 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj odchu tarafından 21 January 2004 18:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

World of Warcraft forumlarındada Lineage2 ile ilgili bir topic vardı ama oradakiler oyun bayık demişlerdi. Ben bir ara bu LineageII ile çok ilgileniyordum ama orada yazılanlar soğutmuştu beni ciddi bir şekilde.[signature][hline] Part metal, part bone and all death..

I trade for life with the insurgents. My resources, unlike theirs, are limitless.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...