Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Gaziantep

Mephisto_

Öne çıkan mesajlar

oh be bitti.
güzel güzel eheh

bu arada bir adamın atılması icin ne yapması lazım murat masallah milleti ezdi 10 kere kendini yere attı(hakem devam dedi ama sarı cıkarmadı hicbirine) yuh be ayıptır

ömere zaten kafam girsin. herif her besiktas macında hayatının oyununu oynuyor sonra gidip sacma psana goller yiyo fb den gs den

neyse milli ara geldi çok sükür dinlenecek takım. tümer de iyileşsin be artık töbe töbee
Sosyal ağlarda paylaş

ahmet yıldırım ve ronaldo'da çok sert oynadı

hatta ahmet yıldırım 5 dakika ara ile iki defa gaziantep kontratağını faul'le durdurdu

ibrahim toraman gibi defans yok ama, galatasaray maçında falanda hep kitliyor bizim forveti deli oluyorum[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

Nouma çok güzel gol attı..zago'nun üstüne bilerek çıkan junior direk kırmızı kart görmeliydi..Penaltı doğru karar...cordoba çok iyi sezdi..ha bi de bi kere zago'nun bacağına çıktı bi adam o da kırmızıydı..Murat sarı kartlıyken önemli bir yerde kendini yere attı(ikinci sarı gerekiyordu)antepli cesar çok çirkef oynadı..Maxim penaltı dışında yine çok etkiliydi...[hline]DOGDUM KONUSMAYI ÖGRENDİM, ÖNCE "BESIKTAS" DEDIM, OKUMAYI YAZMAYI ÖGRENDIM, ÖNCE "BESIKTAS" YAZDIM. YENILDİK DEDILER, "BESIKTASA" AGLADIM.. BAYRAMLARDA "BESIKTAS" FORMAMI GIYDIM. SOKAKLARDA AHMET DURSUN OLDUM.. GÜZELIM, KENDINI ILK ASKIM SANIYORSUN AMA BEN ÖNCE BESIKTASI'i SEVDIM!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 23 Mart 2003 18:31 tarihinde demiş ki:
ahmet yıldırım ve ronaldo'da çok sert oynadı

hatta ahmet yıldırım 5 dakika ara ile iki defa gaziantep kontratağını faul'le durdurdu

ibrahim toraman gibi defans yok ama, galatasaray maçında falanda hep kitliyor bizim forveti deli oluyorum[hline]When I look into your eyes
Staring back at me

ronaldo sadece son dakikalarda 2 pozisyonda sert girdi..oyun genelinde sert oynamadı..[hline]DOGDUM KONUSMAYI ÖGRENDİM, ÖNCE "BESIKTAS" DEDIM, OKUMAYI YAZMAYI ÖGRENDIM, ÖNCE "BESIKTAS" YAZDIM. YENILDİK DEDILER, "BESIKTASA" AGLADIM.. BAYRAMLARDA "BESIKTAS" FORMAMI GIYDIM. SOKAKLARDA AHMET DURSUN OLDUM.. GÜZELIM, KENDINI ILK ASKIM SANIYORSUN AMA BEN ÖNCE BESIKTASI'i SEVDIM!!
Sosyal ağlarda paylaş

Murat oyunun başından beri aynı haraketleri sürdürdü..3 kere kırmızı görmesi gerekiyordu...böyle adamlar oyunu katlediyo..ulan adam o işten ekmek yiyo..bi insan bu kadar mı düşüncesiz olur anlamak mümkün değil..[hline]DOGDUM KONUSMAYI ÖGRENDİM, ÖNCE "BESIKTAS" DEDIM, OKUMAYI YAZMAYI ÖGRENDIM, ÖNCE "BESIKTAS" YAZDIM. YENILDİK DEDILER, "BESIKTASA" AGLADIM.. BAYRAMLARDA "BESIKTAS" FORMAMI GIYDIM. SOKAKLARDA AHMET DURSUN OLDUM.. GÜZELIM, KENDINI ILK ASKIM SANIYORSUN AMA BEN ÖNCE BESIKTASI'i SEVDIM!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 23 Mart 2003 18:42 tarihinde demiş ki:
bi topu kendi kalesine gönderiyodu kontrol edeyim diye[hline]When I look into your eyes
Staring back at me

tvden ve uzaktan öyle gözüktü ama aslında değildi,top kontrolündeydi..[hline]DOGDUM KONUSMAYI ÖGRENDİM, ÖNCE "BESIKTAS" DEDIM, OKUMAYI YAZMAYI ÖGRENDIM, ÖNCE "BESIKTAS" YAZDIM. YENILDİK DEDILER, "BESIKTASA" AGLADIM.. BAYRAMLARDA "BESIKTAS" FORMAMI GIYDIM. SOKAKLARDA AHMET DURSUN OLDUM.. GÜZELIM, KENDINI ILK ASKIM SANIYORSUN AMA BEN ÖNCE BESIKTASI'i SEVDIM!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 23 Mart 2003 18:38 tarihinde demiş ki:
Cordoba yan toplarda zayıf olmasa cepheden dünyadaki en iyi kaleci bence

Dunya kupasının en ıyı kalecısı secıldı zaten :)
Ah nukem ah dıcek laf bulamıyorum sana.[hline]Simofle

O 55 bin sosisliden biri
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 23 Mart 2003 18:45 tarihinde demiş ki:
ozaman aksiyon olsun diye çizgiye teğet geçmesini istedi[hline]When I look into your eyes
Staring back at me

teğet geçmedi..[hline]Doğdum, konuşmayı öğrendim önce "beşiktaş"dedim,okumayı yazmayı öğrendim önce "beşiktaş yazdım"Yenildik dediler "beşiktaş'a" ağladım..Bayramlarda "beşiktaş" formamı giydim.Sokaklarda İlhan Mansız oldum.gÜzelim kendini ilk aşkım sanıyorsun ama ben önce BEŞİKTAŞ'ı sevdim..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sahne bir daha yaşandı..Çok kral adam şu pascal ya...[hline]Doğdum, konuşmayı öğrendim önce "beşiktaş"dedim,okumayı yazmayı öğrendim önce "beşiktaş yazdım"Yenildik dediler "beşiktaş'a" ağladım..Bayramlarda "beşiktaş" formamı giydim.Sokaklarda İlhan Mansız oldum.gÜzelim kendini ilk aşkım sanıyorsun ama ben önce BEŞİKTAŞ'ı sevdim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...