Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Selam!

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Geçen hafta dersten attı kimyacı, velin gelmeden almam dedi, annemi babamı bu işe bulaştırmam fail olur, abimin de işileri varmış şirkette gelemedi 2 ders takılıcam öyle, indim test odasına millet scrable mı ne dalga onu oynuyor, ben de bilgisayar kullanıryorum, tek temennim müdürün gelmemsi gelirse sçtım demektir. neyse

Selam!
Sosyal ağlarda paylaş

yok konuşturacaüını zannetmiyorum

-ders saatinde ne işin var burada in aşağıya odama bekle, sen 25 ytl aidatı vermişmiydin?

diye bi cümle kurar, verdim derim, sonra in o zaman odama der(vermemiş olsam disiplin işlemi başlatabilir) odasında 7. desre kadar beklerim o gider ilçe milli eğitime falan, ayakta beklersin oturamazsın zaten birden girerse sıçar ağzıma diye (çok yaşayan var) sonra 7. derste gelir topla çantanı git evine pazartesi gel sorunun nedir bi anlayalım der, kovar
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

-ders saatinde ne işin var burada in aşağıya odama bekle, sen 25 ytl aidatı vermişmiydin?

diye bi cümle kurar, verdim derim, sonra in o zaman odama der(vermemiş olsam disiplin işlemi başlatabilir) odasında 7. desre kadar beklerim o gider ilçe milli eğitime falan, ayakta beklersin oturamazsın zaten birden girerse sıçar ağzıma diye (çok yaşayan var) sonra 7. derste gelir topla çantanı git evine pazartesi gel sorunun nedir bi anlayalım der, kovar

nurettin eşiyok. >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

Luinir said:
SeaGle said:

nurettin eşiyok. >:D<

ayrıca Bursa'da bi şekilde Ulubatlıyi kısmen bilen, uzaktan bi akrabasının bile ilgisi olan insan, benim anlattığım olayın altına çekinmeden Nurettin Eşiyok yazabilir. Evet, yapar. Çünkü adam Nurettin, evet :D
Sosyal ağlarda paylaş

Anerchy said:
ehehe ewt:)

bu arada dersten atan kimyacının adı Kemal Özkan ise eminim haketmişindir ::o

Kemal hocama sayısızlık yapsam yüzüne bakamam birdaha, kemal hoca gelmiş geçmiş en iyi hocalardandır. benim derdim hüseyin yılmaz la

Anerchy said:
eisenheim said:
Savunma:
Karete biliyorum.çok pis dalarım!!121bir

sözleriyle ezer nurettin. Shaolin monk olsan 5 para etmessin

+1 nurettin konuşturmaz nurettin konuşur, konuşana önce aidatları sorar, sonra doğan hocanın mitteki tanıdıklarına dövdürür sdf :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...