Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kafamdaki bi soru

BonePART

Öne çıkan mesajlar

Bilenler bilir pek AoC taraftari bi insan deilim ama kafama bi soru takildi is yerinde sikintidan., Bu kadar knockback efekti olan bi oyunda mass combat nasil oluyo?
Yane her classda nerdeyse bi tane war daoctan biliyorum aoe cc demek oyunun anasini saapan bi olay 40 kisi sirayla knockback nockback vurunca hayattan sogunmucak mi?

DAoC ta ilk aoe mezzi atan taraf pvp yi kazanirdi genelde bende albionda oldugumdan (bizim ae mezz atan sorcererlar biraz yetersiz bi classti)durmadan kafamda zzzz isaretleri ile bekler oyundan sogurdum.

Aoc ta bu nasil ayarlanmis?
Sosyal ağlarda paylaş

icphedia said:
erkanbuyuk007 said:
benımde kafama takılan soru sanal kartta taksit uygulaması yapıyorlarmı sadece serial almam yeterli ??

sanal karta taksit olur. kredi kartın için geçerli olan avantajların hepsinden (sanırım) faydalanabilirsin.

dostum ınternette dolaştımda baya bı yere baktım her kafadan bı ses cıkıyor sanal kartta taksıt olur yada olmaz diye bu zamana kadar hostıng fırmama olsun WoW hesabıma olsun hep para yatırdım ama taksıt yapacaklarmı ? yarın baslamak ıstıyorum cunki
Sosyal ağlarda paylaş

sunthewhich said:
knockback'e karşı resist var oyunda ama ne derece etkili, veya immune boyutunda arttırılıyor mu bilmiyorum.

evt hem resist var hemde bi sureligine cc silen buff tarzı bise var die biliorum en azından barbarda olduunu biliorum diger class lar hakkında pek bi bilgim yok
Sosyal ağlarda paylaş

apple said:
sunthewhich said:
knockback'e karşı resist var oyunda ama ne derece etkili, veya immune boyutunda arttırılıyor mu bilmiyorum.

evt hem resist var hemde bi sureligine cc silen buff tarzı bise var die biliorum en azından barbarda olduunu biliorum diger class lar hakkında pek bi bilgim yok

abi iyi guzelde o nasl etkiliyo ki
knockbacki
yane allah diye ucarken havada bi anda ayaga mi kalkiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

erkanbuyuk007 said:

dostum ınternette dolaştımda baya bı yere baktım her kafadan bı ses cıkıyor sanal kartta taksıt olur yada olmaz diye bu zamana kadar hostıng fırmama olsun WoW hesabıma olsun hep para yatırdım ama taksıt yapacaklarmı ? yarın baslamak ıstıyorum cunki

zaten sanal kartın kredi kartına bağlı değil mi? limit tanımlıyorsun şukadar olsun diye. eğer kredi kartına taksit yapıyolarsa onada aynısı geçerli.

en azından şunu söyliyebilirim, son bilgisayarımı toplarken sanal kart ile taksit yaparak aldım. hatta yaptığım alışveriş için bonus bile kazandım.

Sonuçta internet üzerinden alışveriş yapıyorsun ve sana sanal kart mı kullanıyorsun diye sormuyorlar, direk master card seçiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:
apple said:
abi oyunu henuz oynamadıgım icin bilmiorum fakat feat lerden okudugum kadarı ile immune to knockback oluosun bisureligine

ya tamamda 40 kisi warken
1 sefer 10 snaiye immune to knockback olsam nolcak ki

haklısın walla oyunu net olarak bilmedigim icin bise diemicem
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:
apple said:
abi oyunu henuz oynamadıgım icin bilmiorum fakat feat lerden okudugum kadarı ile immune to knockback oluosun bisureligine

ya tamamda 40 kisi warken
1 sefer 10 snaiye immune to knockback olsam nolcak ki

av gibi düşün işte ordada 40 kişi var ama hhala pvp trinet takıyosun dimi
Sosyal ağlarda paylaş

icphedia said:
erkanbuyuk007 said:

zaten sanal kartın kredi kartına bağlı değil mi? limit tanımlıyorsun şukadar olsun diye. eğer kredi kartına taksit yapıyolarsa onada aynısı geçerli.

en azından şunu söyliyebilirim, son bilgisayarımı toplarken sanal kart ile taksit yaparak aldım. hatta yaptığım alışveriş için bonus bile kazandım.

Sonuçta internet üzerinden alışveriş yapıyorsun ve sana sanal kart mı kullanıyorsun diye sormuyorlar, direk master card seçiyorsun.

Evet dedigin mantıksal olarak dogru yanlız sorun şu benim sanal kartım kredi kartına baglı deil dogrudan garanti bankasından açtırdım bi hesap numarasına baglı parayıda işte bankamatık kartından yatırıp sanal karta transfer yapıyorum :) acaba bu şekildede olurmu bılgılendırsen cok sevınırım
Sosyal ağlarda paylaş

sanal kart ile alışveriş yaparken mastercard seçmiyormusun? Olması gerekir. Ancak taksit yapsan da atıyorum 100 YTL lik alışveriş yapacaksın 100 YTL yatırman lazım limit tanımlamak için. bu yüzden taksit yapmanın bir anlamı kalmaz. Kredi kartından olduğunda limiti tanımlıyorsun 100YTL diye, 10 taksit olarak alışverişini yapıyorsun. İşlem tamamlandığı anda kredi kartının limitinden düşüyor 100YTL yi. Sen öderken 10YTL ödüyorsun her ay. Senin sanal karta limit verebilmen için ürün bedelini bir seferde yatırman gerekir ki (nakit olarak yatırıyorsun bu durumda) taksit durumu kalmıyor ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
yanı duruma göre novadan cıkmak içinde feardan cıkmak içinde kulnıyosun trinketi.

aga cc dedigin sey

snare: yavaslatan etkiler
mezz: dmg vurulana kadar bozulmayan stun
stun: hic bisi yapamadigin seler

niva dedigin seyi %100 snare gbi dusunebilirsin
aoe snare ayri bisi cast etmenin atak etmenin mumkun olmadigi aoe stun ayri bisi diyorum ben
Sosyal ağlarda paylaş

icphedia said:
sanal kart ile alışveriş yaparken mastercard seçmiyormusun? Olması gerekir. Ancak taksit yapsan da atıyorum 100 YTL lik alışveriş yapacaksın 100 YTL yatırman lazım limit tanımlamak için. bu yüzden taksit yapmanın bir anlamı kalmaz. Kredi kartından olduğunda limiti tanımlıyorsun 100YTL diye, 10 taksit olarak alışverişini yapıyorsun. İşlem tamamlandığı anda kredi kartının limitinden düşüyor 100YTL yi. Sen öderken 10YTL ödüyorsun her ay. Senin sanal karta limit verebilmen için ürün bedelini bir seferde yatırman gerekir ki (nakit olarak yatırıyorsun bu durumda) taksit durumu kalmıyor ortada.

teşşekür ettim saol
Sosyal ağlarda paylaş

Şu açıdan haklısın ki, eğer immün vesaire olayları yoksa yatan yatana uçan uçana olacak, ammavelakin şöyle bir hadise var ki, tankların işi zaten ağır punishment almak olduğu için çok büyük bir olay değil.

Ancak sanmıyorum büyük ihtimalle knock-back'in player'a işlemesini zorlaştırabilirler, armor zorlaştırır, stat zorlaştırır yemeyi, tanklar tankları düşüremezler kolay kolay gibi bir denge söz konusu olabilir.

Bunun yanında her class'ın knock-back range'inde takılmadığını hatırlatmak isterim.

(DAoC'ta meze hadisesi gerçekten çok fenaydı, evet meze, RvR grounda grupla girersen gezersin bir anda gruptaki beş kişi ZzZz olur diğerlerine keserler, falan filan)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...